Tenis oynayanlar bir bakabılır mı :) ?

cumartesı gunu kursa baslıyorm ne goturmem lazım ne gıymem lazım. Kurs yerı evıme uzak neyle gıtmelıyım?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç kursa gitmedim fakat kendim oynaya oynaya öğrendim :) çok zor bir spor. Başta baya bir zor gelecek fakat alışırsın zamanla

0|0
    0|0
    • umarım oyle olur boyum da cok kısa umrım zorlanmam bir o yuzden cekınıyorm

• ılk defa raketı elıme aldıgımda 2 saat debelene debelesen gunesın alnında oynadım. Ne kolum ne bacagım hıc bır agrı olmadı cok sasırmıstım.10 dk kosunca bıle heryerım agrır tenıs oynarken agrı olmadı

• Güzel bir spor gerçektende hele sevdiğinle oynarken :) ayrıca teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• Beyaz yakalı tişört giy, altına bir şort ve uygun bir spor ayakkabı.

0|0
    0|0
    • şort giysem olmaz mı ayakkabılarım da kaba zaten metroya falan bınecegım abes kaçmaz mı?

• 100 150 tl ye tenis çantaları var bir tane al içine su raket t shirt filan koyabilirsin ben öyle yapıyordum. ne kadar rahat edersen o kadar iyi oynarsın kendimden biliyorum.

0|0
    0|0
  • tennis tiky hatun sporu :)

0|0
    0|0
    • ama cocuklugumdan berı hevesım vardı. Meğer cok zevklıymıssss :)

• güzel spor ama sıkıcı gelmiştir bana herzaman. ama tenis oynayan kız +1 adım önde gözümde :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Elini raket tutmaya alıştırman kafii.

0|0
    0|0
    • ben ne dıyorm sız ne dıyorsunuz.

• Tenis oynarken sadece biraz terersin , tenis oynamak öyle çok hazırlık yaptıracak sporlardan değil , kendini götürsen yeter.

• Kort tenisinden bahsediyorsan havlu, su, şapka, gözlük yedek atle, parfüm. Duş alacaksan da şampuan duş jeli falan..

0|0
    0|0
  • Öyle düzenli oynamadım, arkadaslar arası oynadım, pek bir bilgim yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...