Yalnızlığınızı fark ettiğiniz anları paylaşır mısınız?

Benim için ''O'' özel kişiyle geçen 765 günün sonunda;

Uyandığınızda telefonunuzda ''Hadi Uyansana UYKUCU xD'' mesajını göremediğim an,

Zor bir dönemden geçerken gözlerimin içine bakıp ''BİZ bunu da atlatacağız AŞKIM'' cümlesini bir daha duyamayacağımı bildiğim an,

( Ki çok zor bir dönemimde bırakıp gitmiştir beni. )

Bende kalan t shirtüne sinmiş kokusunu içime çekerken ağladığım an :((

Peki sizin ? ? ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• :) emin ol geçiyo dostum ve karsına öyle bir insan çıkıyo ki vayyy be ben kim için ağlamışım üzülmüşüm diyosun.

0|0
    0|0
    • Yok bea arkadaşım ben karşına çok fırsatlar çıkan birisi değilim o yüzden hakkımı kaybettim aşktan yana :))

Kızlar Ne Diyor 2

• gidişinden sonra herşeye tek başıma gögüs gereceğimi yaşayarak anlamak. yalnız olduğumu bilmek çok zordu. gittim bende tşörtnu kokladm :((

0|0
    0|0
  • fark etmiyorum yalnızlığı yaşıyorum zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hala fotografları karşımda hala bana aldığı hediyeler karşımda içimden bir parça koptu facemdeki o kadar fotoyu silmeye kıyamadım dondurdum evimin anahtarında bile onun aldığı anahtarlık duruyor hala

0|0
    0|0
  • Öyle bir anım yok. Sen de kendine acı çektirme ve ondan kalan eşyaları birisine ver de işe yarasın.

0|0
    0|0
    • Yok veremem kimseye acımı körüklemek için kullanıyorum ben onları ...

• Biz ona güçsüz diyoruz işte. Güçlü olduğunu kanıtlamak için biraz çaba göster bakalım. O ne öyle ağlamak falan. Yakışıyor mu hiç ? :\

Hadi, o çamaşırları fakire falan dağıt ve bitirelim şu işi. :)

• Bir tek t shirtü var zaten onu da vermem kimselere hem ağlamak güçsüzlük değil insanlık belirtisidir bu da demek oluyor ki hala bir parça insanlık var içimde ...

Yükleniyor...