Büyük Kaptan Steven Gerrard'ın Liverpool'a vedası :'( ?

Çocukluğumun efsanesi Büyük Kaptan Steven Gerrard Liverpool'a veda etti :'( Düşünceleriniz neler?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Acıkcası tam zamanında ve zirvede bıraktı
    Lampard gibi degil mesala
    Amerikaya gidip sonra City ye döndü tekrar..

0|0
    0|0
    • abi bu adamlar hep oynasın, hiç bırakmasınlar ya :'( ben ronaldoları messileri izlemek istemiyorum :'(

• Bence tam zamanında bıraktı
      Fazlası sadece onu yormaktan başka birşey degil
      artik takımı calıstırmalı
      Liverpool hep teknik direktörlerle bası belada
      kendi adamlarından birisi calıstırsın takımı:)

• sen de haklısın

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Veda kısmından önce şunu demeliyim her insan eleştiriye açık olmalı. Aşağıda biri demiş eleştiriye açık değilsin diye sevdiğin kişi hakkında eleştiriye açık olmadığını belirtmişsin lakin bir insan her zaman eleştiriye açık olmalıdır. Futbolculuğuna gelirsek son 2-3 sezondur bariz düşüşte olduğu belliydi zaten. Eski yıllarında iyidi tabi. Bir diğer efsane ise Lampard'dı aslında Lampard eskisi gibi olmasada hayla formda oynayabilirdi. Chelsea harcadı resmen Lampard'ı kulübün en golcüsüydü diye hatırlıyorum hatta. Cech'i de harcadı Chelsea ve Mourinho. Lampard'a yaptıkları gibi. Sağlam bir defans bulsalar Terry'ide harcarlar. Lampard Amerika'da City'nin takımına gidecekti ligin geç başlamasından dolayı City'de oynamaya başladı. City'de döktürmeye başladı fakat takımda kalıcı olmayacağı için fazla forma şansı verilmedi çoğu zaman sonradan oyuan girip maçı kurtarması için oyuna sokuldu. Chelsea'ye attığı gol gibi mesela. Herkes veda edecektir futbola formu düşünce o takımda kalması zor tabi ki katar ya da amerikaya gidip para kazanmaları en mantıklısı. Totti'de efsane ama hayla oynayabiliyor eski formu kadar olmasada.

0|0
    0|0
    • eleştirilmeyi sevmem, açık olmalı evet, ama ben değilim.. son yıllarda düşüşe geçti evet ama keşke liverpoolda bıraksaydı futbolu, liverpool denince akla ilk gelen isim odur.. lampard chelsea tarihinin en golcü "orta saha" oyuncusuydu bu arada

• frikikleri hariç pek sevmiyordum oynayış tarzını zaten.

0|0
    0|1
  • Ben ronaldinho'nun şu düştüğü halleri gördükten sonra buna üzülmüyorum sadık ve başarılı güzel bir veda oldu

0|0
    0|0
    • en azından Liverpool'da bıraksaydı ya :'(

• Sergen Yalçın Beşiktaş'ta bırakamadı Pascal bir güzel veda edemedi valla benim Gerrard'dan çok acılarım var o zaten bir efsane ama dünyanın en yetenekli futbolcularından Sergen jübile bile yapmadı

• haklısın

• Gercekden cok profisyenel cok iyi girec ada mi idi

0|0
    0|0
  • veda etsin artık

0|0
    0|0
    • sol yanım acıyo ya :'( keşke o bırakmasaydı da bir 8 daha yeseydik :'(

Yükleniyor...