Bugün 17 Mayıs 2015 tam 15 yıl önce ne olduğunu hatırlayan var mı?

Bu da bizim farkımız 17 Mayıs 2000 Kopenhag
Bugün 17 Mayıs 2015 tam 15 yıl önce ne olduğunu hatırlayan var mı?
Biz daha iyisini yapıncaya kadar en iyisi bu.

Güncellemeler:
https://www.youtube.com/watch?v=NWlzj9kuJjo kıskananlar çatlasın :D

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• o günü hiç unutmadım. fanatik galatasaylıyım, eşim benden daha fanatik bir beşiktaşlı, en yakın arkadaşı da (benim kız arkadaşımın sevgilisi) fenerli. o zamanlar sevgiliyiz, maçı dışarıda izlemek için annemlerden izin almışım ve buca gölete konulacak dev ekranlarda maçı birlikte izleyeceğimize sevgilim söz vermiş. günler öncesinden her şey ayarlanmış. gece dışarı çıkmak benim için zaten olağanüstü bir durum, bir de böyle tarihi bir olaya tanıklık etmek rüya gibi bir şey benim için... maçın başlamasına saatler kala, sevgilim geldi bana dedi ki ben maçı arkadaşımla izlemeye gideceğim, siz de kız kıza takılın! arkadaşımın evinde TV çekmiyor. Çok üzülmüştüm. yediğim kazığı hiç unutmam. annemler bile evde izlemişler maçı, hayal kırıklığımı tahmin edebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • ve hala eşin oldu ya o adam ne diyim ben sana

• hala başına kaktığım bir konudur. az önce sordum bu fotoğraf uefa final maçına mı ait dedim, hıııııııııı dedi kaçtı.

• Var.

0|1
    0|0
  • avutun avutun millet dünden beri size şikeci diyor dünkü şikeyi unutturtmak için bunu hatırlatın millete :) :) :) :) :) :)

1|1
    1|2
    • he siz de kendinizi şike diye avutun üstünüze yapışmış ya o kara leke yapıştığından beri şikeci başkanınız gibi bize çamur atın durun

• şikecilere ne anlatsak boş madem kendinizi şikeci olarak kabul etmiyorsunuz o zaman cevap vermiyeceksiniz kabul ediyorsunuz ki veriyorsunuz

• hahaha komiksiniz ya artık saçmalıyorsunuz iyice ne diyeceğinizi şaşırdınız b*k atmak için yapmadığınız yol kalmadı. sizi bu ezikliğinizle başbaşa bırakıyoruz. tarih yazmamızı izleyin de çatlayın patlayın tescilli şikeciler :D

• Gerçekleri tarih yazar tarihi de Galatsaray

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bazılarının hayalleri bizim gerçeklerimizdir...

1|1
    1|1
  • Millet uzaya cikiyor hala burdamisinz siz :))

0|0
    0|1
    • siz daha bunu bile yapamadınız ya biz uzay aşamasındayız, o millet dediğin biziz işte ;)

• Kupa çürüdü siz hala unutamadınız

2|0
    3|2
    • sizin çürüyecek bir kupanız bile olamadı sanırım

• En büyük galatasaray

0|1
    1|0
Yükleniyor...