20 günde kaç kilo verilebilir?

4 kilo versem çok iyi olacak ama sürekli aç mı gezmem lazım? ayrıca beli inceltmek karnı düzleştirmek ve popoyu büyütmek için ne yapılabilir?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• 20 günde 6 kilo verdim. ekmeği kestim şekeri kestim ayran ve su dışında ve soda dışında kola falan içmiyorum. etli ve sebze yemekleri yiyorum makarna ve pilavı kestim. hızla kilo veriyorum. ayrıca haftada 3 gün yüzüyorum diğer dört gün ise 1 saat tempolu koşuyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yağları yakman lazın aç kalmaktan ziyade dengeli beslenip spor yap bence sağlıklı kilo veirsin bel için kesinlikle mekik. bide plates topları var bayanlar için işe yarıyo mu bilmiyorum ama ebru şallı iki üç tane doğurdu ama halen fit kadın plates sayesinde :)

0|0
    0|0
  • 3 4 kilo

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi 20 günde imkansız sende hemen olsun bitsin hesabındasın biraz sabır lazım bunlara

0|0
    0|0
  • Spor yap

0|0
    0|0
  • Ben 5 kilo verdim

0|0
    0|0
  • Ben 10 günde 6 kilo verdim pilavdan makarnadan sulu yemeklerden uzak durdum öğlenleri yarım ekmek döner akşamlarıda kepek ekmeği salata ve yoğurt yedim 6 kilo gitti tabi 2 günde yaklasık 30 km tempolu yurudum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Zayıflamak demek aç kalmak değildir düzenli yemek ve Spor yapmaktan geçer aç kalırsın bir anda çok yersen aşırı kilo alırsın

0|0
    0|0
  • Ilk gunler cok verilir 3 kilo verebilirsin

0|0
    0|0
  • 4 kilo verebilirsin fakat aç gezme sakın sonradan yemek yemeye başlarsan kilo alırsın. Karin icin mekik cekebilirsin kalca sıkılaştırmak falan için de squat yapabilirsin

0|0
    0|0
  • 10..

0|0
    0|0
  • 5 kilo verirsn :D

0|0
    0|0
  • Popo için squat yap

0|0
    0|0
  • Bence üç kg