Gencler birliği kalecisinin yediği gol?

Görüşlerinizi alalım objektif olun

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• fenerbahçeliler fenerbahçe olacak beşiktaşlılar beşiktaş şampiyon olacak dedi kimsenin hakkında şike gelmiyordu nerden bilelim gs nin ilhan cavcavın şike yapacağından :)
    top gelince elini çekiyor resmen tüm türkiye gördü bir tek ( gsliler göremedi ) :)
    dünyada bu görüntü çok konuşuluyor yabancı spor kanalları açın ne diyorlar rezil etti yine gs bizi yine kirli bir şampiyonluk üstelik süleyman sezonun da keşke melonun sezonu ligi olsa :)

1|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu lige o muhteşem insanın adını verdiklerinde yaşadığım üzüntünün tarifi yok.

0|0
    0|1
  • Ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Çok basit tutar gibi yapıp tutmamış.

Maçımı satmış la yoksa bu?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Gol temiz golde birşey yok GS kazanınca bunlar normal akhisar yattı mersin yattı gençler yattı hep aynı senaryo kaleci ters ayakta yakalanıyor topu tutamayacağını anlayınca çekiyor Umutun verilmeyen penaltısını ve kırmızıyıda konuşalım onu verse belki bunlar konuşulmicaktı GS haketti kazandı.

0|0
    0|0
  • Şutu atan oyuncu Sneijder se kaleciyi eleştirmek aptallıktır
    Fenerbahçe'nin buna benzer birçok golü var Meirelesin Balıkesire attığı golüde biliyoruz.

1|1
    1|0
    • şu an fb nin golunu konusmuyoruz ki sneijder hızlı da vurmuyor caresiz şekilde fb örneği vermeyin fbninki şike ozaman budaşike değilmi

• frikik mi bu bu sut hızlı falan değildi

• Hızlı degilmiydi 120 km hız

• Şike şike şampiyon olduk diye böbürlenen takım siz değil miydiniz? Siz busunuz işte şampiyon olamayınca direk bahanelere başlarsınız. O zaman bu maçta volkanda şike yaptı :D :D
    https://www.youtube.com/watch?v=BSS3_dmb7k0#t=37

0|1
    0|0
    • Dostum aynı şeyden bahsetmiyorum ben bu gol hakkında ne dusunuyorsunuz dedim net tamam fb şikeci ozaman sizde öylesiniz yani sen burada bir şike seziyorsun ki sen de inanıyorsun ki bu gole savunma olarak fb nin yaptıgı şikeyi örnek verşyorsun

• E tamam bende bu golü örnek göstererek diyorumki her kaleci bu tarz hatalar yapabilir. Benfica Fenerbahçe maçında şike olacak değil.

• Süleyman seba gibi onur abidesi bir adamin isminin yazdgi kupayi melo ve burak kaldrcak akil mantik isi mi?

1|0
    0|1
  • topu göremiyor açısı daha kolay olduğu için sağ köşeye vurucağını tahmin edip %50 %50 bir taraf seçiyor erken uyanıyor mevzuya ama yinede topu yakalamak için çok geç. şike filan yok milletin ağzı torba değil ki büzesin herkes en kolay şekilde düşünmek istiyor

1|0
    2|0
    • Göz gorduğune inanır

• bende bu söylediğine inanmayı gercekten ck istiyorum

• birilerine iftira atması kolay ben burada mantıklı açıklamasını yapıyorum sen bir düşünsene fenerbahçenin karıştığı şike muhabbetinden sonra türkiye de avrupa kupalarına katılamayacağını bile bile ligin bitimine 3 hafta kala avrupaya katılacağı garantilemiş bir takım şike yapar mı? bence çok saçma

• Bir Galatasaray'lı olarak artık takım tutmaya karar verdim. Şu pozisyondaki golü her açıdan izledim ve gerçekten kalecinin ayağına bile baktım burkulmuş ters dönmüş, herhangi bir fiziğe aykırı uçmamasına neden olacak bir şey var mı diye, ama gerçekten yok ve kesinlikle Wesley Sneijder adlı orta saha oyuncusuna bu golü vermişler diye anlaşılmış.

0|0
    0|0
  • tamam da kaleci kontrapiye kaldı

0|0
    0|0
  • Resmen şike ya

1|0
    0|1
  • bu işte bir bit yeniği var

0|0
    0|0
  • webonun karabük maçında attığı golüde paylaşsana sana zahmet.

0|0
    0|0
  • açık şike

1|0
    0|1
  • Balikesirli Emrullahin Fenerbahceli Meirlesten yedigi gol peki. Onda da objektif olabiliyor musunuz?

0|1
    1|0
  • O konuyu hic acma kardes boyle bir sike yok

0|0
    0|1
  • bas baya birakti

0|0
    0|0
  • komedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...