PATEN KAYMANIN ETKILERI?

Patenin vucut icin etkisi nasil olur? Bacaklara yuklendigi icin kas yapar mi? Kas yapmasini istemiyorum, incelmesini istiyorum. Sadece bacak icin sormuyorum tum vucudumu calistirsin

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Göbek olmaz. Güzel bir kalça olur. Sıkı bacaklar olur.

0|0
    0|0
    • Vejeteryan beslenip yaparsam kilo verir miyim? Ve bacaklarim sıkı olsun tabi ama daha az yagli olsun yani incelsin. Bilekleri kalinlastirir demis bazilari

• Ben gunde 1 saat surcem ya en fazla 2

• Bence güzel olur.

• Paten kaymış biri olarak söyliyeyim ciddi anlamda kalori verirsin bacaklarda kas olmaz ama tüm vücud çalışmaz tüm vücudun çalışması için yüzme yap yüzersen orantılı bir bir vücudun olur

0|0
    0|0
    • Tum vucuda gerek yok zaten ya. Bacagin incelmesi yeter bana diger kisimlarda fazla bir sorun yok zaten. Bilekler kalinlasir mi

• Sıkıldıkça kayırordum belirli bir saati ya da günü yok. Bütçe nekadar ve patenle neler yapacaksın

• Hic bilmiyorum ki surmeyi falan ama merak ediyorum. Surmek, eglenmek istiyorum hemde vucuduma yardimci olsun diye yani bir nevi spor. Butce bilmiyorum babama bagli :D

• ahaha zorla patenin etkisini mi değiştireceksin kızım?
    bileklerin kalınlaşır paten yaparsan. Kalcalarin incelir.

0|0
    0|0
    • Bilek neden kalinlasiyor ya

• Bilegim zaten ince degil ki o kadar ya. Kotu oldu bu

• Turkiyede paten kayacak guzel alan yok zaten. Bosver bence pateni.

• Bana öğretir misin?

0|0
    0|0
  • iki spor yapan kas yapıcam zannediyor kolay mı bacak kası yapmak bişi olmaz.

0|0
    0|0
  • Tüm vücut diyorsan yüzeceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...