Bir erkek özel hayatının bir kız tarafından merak edilmesini neden ister?

sohbet sırasında hep özel hayatı ile ilgili imalarda bulunuyor ve benim merak edip detay sormamı istiyor. dinlediğim şarkıyı değiştirmemi istedi anısı var dedi. uzatmadım değiştirdim ve bir şey sormadım.merak etmiyor musun dedi?başka bir zamanda geceleri elin boştur şunu yazar mısın dedi.benim geceleri ne işim olduğunu sorma diye de ekledi ve gülümsedi oysa ki sormamıştım.sohbeti bir şekilde her fırsatta özel hayatına getiriyor. ilk tanıştığımızda böyle değildi. zamanla bu hale geldi.bana ilgisi olabilir mi yoksa karakteri ile ilgili midir sizce?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Seni kendi sahasına çekmeye çalışıyor. Meraklanmanı ve ona bağlanmanı istiyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• senin ilgi göstermeni iştiyor ve nasıl diyim gizemlimi mafyamı böle hayal dünyasında yasıyor ben faklıyım gibisinden ama hayır gelmez ondan sana bence

0|0
    0|0
  • Bnce snn merak edip etmediğini öğrenmek istiyo yada belki hava atmak yada snn gözünde kendini daha hoş göstermek için çabalıyo olabilir ama bnce kesinlikle snden hoşlanıyor.

0|0
    0|0
  • bence amacı hava atmak falan

0|0
    0|0
  • ee yani ilgi mi alaka mı var bişeyler :) kendisini bi gizemli kılması da ? eder cinsten ;)

0|0
    0|0
  • seven ılgılenır sevdıgınden ılgı ıster detay ıster hakkında herseyı bılmek ıster gıbı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok bariz tüm ilgiyi kendisine çekmek istiyor. Karakter değil ilgi istiyor bunu gösterip göstermemek sana kalmış

0|0
    0|0
  • İlgi bekliyor,kıskanılmak istiyor ne bilim tuhaf tripler içerisinde,çözemedim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...