Ne kadar sürede karın kasım belirgin olur?

arkadaşlar benim boyum 1.80 kilom 90 ne kadar sürede karın kasım belirgin olur

Güncellemeler:
bir şey daha eklemek isterim

benim vücut düz göbek yok ama yağ olabilir normal ancak na sıl bir iş ise mide kısmı biraz belli ediyo sadece

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Karın kasların ve diğer kasların vucudun yağ oranı ile alakalıdır. vucut yağ oranın en fazla % 11-12 civarında olursa sanırım belli olmaya baslar ama öncelikle kilo vermen gerekecek. nette ideal kilo hesaplama diye aratırsan olman gereken kiloyu bulursun. kilo verirken Kastan değil yağdan vermen gerek. iyi yola cıkmıssın..basarılar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaptığın antreman sıklığına göre değişir ki ..

0|0
    0|0
  • SAĞLIĞIN İÇİN kg verirsen iyi olacağını düşünüyorum.Ama karın kasın ne kadar sürede belli olur bilmiyorum karşim.

0|0
    0|0
  • Vücut kası hakkında bilgim yok maalesef ama vücut dışı kaslarla aram çok iyi

0|0
    0|0
    • bazen saflığım tutuyorda, vucut dışı kas derken ? :)

• açta vücut dışı kaslarınla dalga geç bak işine bana beyinsiz demeye çalışıyo sen yazdığına dikkat et resmen gel beni töbe töbe akşam kşam asabımı bozma bak işine

• ula bi en iyi cevap seçtiğin kişinin yorumlarını oku ağzımı açtırtma . şuan sende kendinle dalga geçiyosun

Erkekler Ne Diyor 8

• çok basit yağ oranın yüzde 10 ların altına düşünce belirginleşir ama bir süre sonra tekrar alacaksın kilo almazsan kasların yanacak kütle olarak azalacak

sakın hayallere kapılma o mankenlerinki gibi 8 li baklava olmaz ancak steroid kullanman lazım öyle olması için 20 yıl çalışsanda olmaz

1|2
    0|0
    • Güzel yorum

• ben filimlerdeki kadar olsun demiyorum baktığında göze görüncek kadar olsun

• teşekkür ederim moralinizi bozmak istemem bu yüzden işin gerçeği böyle o güzel vucutlu insanların kullandığı kimyasalları görseniz zaten istemezseniz gerçekten çok zahmetli ve yıllık bu işe minimun 10.000 tl gömüyorlar manken yada oyuncu yada bunların adayları değilseniz çok zengin değilseniz önermem

• Güzel soru karın kası en zor çıkartılan kas türü karındaki yağların erimesi lazım öncelikle 90 kiloysan vucudunun sallama hesapla %25 i yağ olsa günde 100 mekik çek ama çekmiş olmak için değil kendini sıkarak acıyı yanmayı hissederek yap 1 ayda belirginleşir ama zayıflamanda lazım biraz tabi kardiyo çalış

0|0
    0|0
  • 75lere düşmeden zor...

0|0
    0|0
    • boyuma göre 80 kilo olmam lazım ancak 80 e düşeyim önce Allah izin werirse

• walla kardeş o senin ne kadar ve nasıl antrenman yaptıgına baglı güzelce yaparsan 1.5 ayda sekillenmeye başlar.

0|0
    0|0
  • Ben 3 aydır çalışıyorum daha bişey yok :D Sabretmen gerek.

0|0
    0|0
  • göbeeni açıkta bırakan body, tank top falan mı giyeceksin kardeş

0|0
    0|0
  • kilon biraz fazla sanırsam bu yüzden uğraşman gerek en az 3 ay ama en az

0|0
    0|0
  • kilonla alakası yok 3 ay kasman lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...