Batırdınız canım futbolu...

abi yok ben anlamıyorum ya ben anlamıyorum.. neden 10 kişi kaldığımızı açıklamaya bak bana lan dedi bana küfür etti adam çocuklarının üzerine küfür ediyor.. liisansımı yırtarım diyorr kii kaldıki küfür etti ln küfür edildi diye kırmızı kartmı verilir.. galatasaray olsaydı tam tersi olurdu.. yerim hakemliğinizi... şimdi araştırılsın bakılsın adamın azğından tek kelime bişey çıkmısmıı çıkmamışssa napacaksın ln fırat aydınuz? mücadele görmek isteyen FENERBAHÇE maçı izlesin. bize penaltı vermezler .. adam gibi mücadele ederiz... rahat uyuabilecekmisin aydınus? maç yorumlarınız neler?

Güncellemeler:
Veysel'den itiraf: "Lan diyen benim!"

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Fırat aydınusun ilk vukuatı değil zaten geçen hafta da beşitaş bursaspor maçını katletti. Acilen dinlendirilmesi lazım. Avrupada maç yöneten havalara giriyor. İşte olmam sebebiyle maçı radyodan dinledim. Kırmızı kartı duyunca caner yapmıştır dedim ama eve gelip görüntüleri izleyince canere hak verdim hakem 18 metre mesafeden ve arkası dönükken canerin lan dediğini nereden duymuş ? Kaldı ki futbolcu kendi kendinede "lan nasıl vuramadım o topa" gibi söylemlerde de bulunabilir Lan nezaman küfür oldu ? Hepsini geçtim adam çoluğunun çocuğunun üstüne yemin etti kameradan tespit etsinler lisansımı yırtarım dedi. Varmı daha ötesi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bile bile oyuncunun küfür etmeyeceğini düşünüyorum kaldı ki yemin etti kendisi de ama hakkınızı ararken galatasarayı katmayın bari galatasaray olsa böyle olurdu diye şimdiye kadar kaç maçı şikeyle aldığınız ortada biraz da haksılığa uğrayında aklınız başınıza gelsin haksız yere yenilmek berabere kalmak nasıl bir duyguymuş sizde tadın

0|0
    0|0
    • ya bırak ya galatasarayın gözmün öünnde yaptıgı şikeleri görmiemmi sanıyosun , onlara penaltılar gani gani veriliyo kör müyüm ben? kaç maçı şikeyle almışız bacım?

• tövbe tvbeeee iyi sen yaz bakalım:)))))

• oh be nihayett :))

Erkekler Ne Diyor 9

• valla caner Yaptıklarıyla fenere yakışan bir topçu değil ki adam o kadar net atıyorsa etmiştir mutlaka küfür he o pozisyonda caner haklı faul verilmedi ama itirazı direkt küfürle yapmak ne kadar mantıklı ki maçın skoruna direkt etki yok bence penaltı kesin penaltı ve ikinci yarının başında sizin stoperlerin iki defa yaotığı asisti önce tello sonra camanan gol yapsa yemişim hakemi stoperleri vuralım diye konuşuluyor olurdu. Ben fenerin futbolunuda takımınıda seven biri olarak söylüyorum CANER gibilere gerek yok ya aynı formayı giyen GÖKHAN gibi bir adamdan utansın bence

0|0
    0|0
    • sezerin kaşınıda görmedi adam devam devam diyor

• çok güzel oldu en buyuk CIMBOM

1|0
    0|2
  • Veysel de ş...fsiz maçta söylemiyor da iş geçtikten sonra ortalığı kızıştırmak için söylüyor

0|1
    0|0
  • Arkadaşlar pozisyonu 15 kere izledim. Veysel havatopunda dirsek atınca canerin kafasına, caner kafasını tutuyor ve biraz sonra oyuna devam ediyor, o arada da veysel ellerini imalı bir şekilde havaya kaldırarak hakeme doğru bakarak bir şeyler söylüyor. Daha sonra hakem arkasını dönüp oyna devam ediyor hatta bir kaç adım atıyor. Daha sonra veysel oradan uzaklaşıyor ve hakem aniden düdük çalıp canere doğru gidip kırmızıyı veriyor.

0|1
    0|0
  • Fenerbahce mahallenin yaramaz cocugu gibi her seyde suclu gozukuyo Fenerli bi futbolcu potansiyel suclu olarak goruluyo sahada gs lobisi yillardir toplumun gozunde Fener kotu pis kaka olgusunu cok iyi yerlestirdi basardilar

0|0
    0|0
  • hakemler maçın skorunda en büyük etken kim ne derse desin

0|0
    0|0
  • alıştık artık bro

0|0
    0|0
  • hıhı tabi Galatasaray olsaydı şike sürecinin ikinci gününde bi alt ligdeydi

0|0
    0|1
    • futbolu izlemesem hakemleri tanımasam inanacam bu dediğine

• Geçen senede haksız yere Baros kırmızı kart ve 3 maç ceza almıştı hakemler berbat

0|1
    0|0
    • en azından gs de telafsi oluyor fb de yok yanlıs üstüne yanlış.

• Eskişehirli futbolcuda itiraf etmiş Caner küfür etmedi diye ama ne yapacaksın Türkiye burası

• evet 2 puanı geri getirmez malesef... vicdanına kalmıs artık

Yükleniyor...