Özgür kız, zor kadın ayaklarından bıktım. Bi sevgilim olsun deli gibi kıskansın istiyorum. Bu çok mu anormal sizce?

Bi sevgilim olsun deli gibi kıskansın istiyorum. Her şeyimle ilgilensin, üzerime titresin istiyorum. İlgiye boğulmak istiyorum. Özgür kız, zor kadın ayaklarından bıktım. Çok mu anormal bu?

0|0
18|52

En İyi Erkek Görüşü

• Her özgür kadın bir gün aşk acısını tadacaktır :-) Şaka bir yana sevmek sevilmek kadar güzel bir şey yoktur. Sana tavsiyem bir ilişkiye başlarsan ve bitmesin istersen ilişkinizi sakın kaç kovala oyununa çevirmeyin eğer ilişkiniz kaç kovala oyununa dönerse er ya da geç bir gün bitecektir. Hayatına alacağın insanı al karşına açık açık konuş benim ilişkim kaç kovala oyununa dönmemeli her problemi/sorunu karşılıklı oturup konuşabilmeliyiz yeri geldiğinde dost yeri geldiğinde arkadaş yeri geldiğinde sevgili olmayı bilmeliyiz. Gerektiğinde ikimiz de alttan alabilmeliyiz. Ayrıca ilişki de iki tarafta eşit miktarda fedakarlık yapıp ilişki için eşit çaba göstermelidir aksi halde bir taraf fazla ilgi ve değerden sıkılıp ilişkiyi bitirebilir. Bu saatten sonra benim hayatımda olacak insan her şartta ve koşulda yanımda olacak, ilişkiyi kaç kovala oyununa çevirmeyecek ilişkiye en az benim kadar emek harcayan birisi olmalı. Benim kadınımmm her şartta ve her koşulda yanında ve destekçisi olduğumu bilmeli bana yaslanmalı, zorda bile olsam bana inanıp güvenmeli. Her sorun ya da problemi konuşarak çözmeye yatkın olmalı dinlemeyi bilmeli gerektiğinde özür dilemeyi hatasını kabul etmeyi bilemeli. Kıskançlık elbet olacaktır ama onu da tadında bırakmalı fazlası zarar zaten seven insan kıskanır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 51

• Neden anormal olsun ki.Bence asıl doğal olan bu zaten.Ama ne yazık ki değişen yaşam koşulları,toplumda var olan kadınlara bakış açısı yüzünden artık kadınlarımız olmaları gereken gibi değiller.Çoğu kadın kendini görünmez duvarların arkasına gizlemiş ve bu şekilde kendini korumaya çalışıyor.Kadınlar beğenilmek,korunmak,ilgilenilmek isterler.Sevilmek ve çok sevmek isterler.Bu eskiden de hep böyleydi,gelecekte de böyle olacak.

Sakın bu düşüncelerin anormal falan olduğu gibi saçma düşüncelere kapılma.Sen bir kadınsın ve bunları istemek senin doğanda var.

Umarım bütün bu duyguları sana hissettirebilecek adam gibi bir adamla karşılaşırsın..

1|0
    0|0
  • hiçte anormal değil. bende çok kıskandım zamanında ve bıraktı beni taşıyamadı. keşke sen gibi birini tanısam diyorum şu hayatta. hatta tanımak istiyorum, istersen ekle beni ama eklemezsende hak veririm buradan böyle söylemem saçma oldu. :/

1|0
    0|0
  • Bnce en normal davranış bu yani. Niye bir insan sevilmeyi kıskanılmayı sevmez anlamıyorum. Hele burda sevgilim beni çok boğuyor diye konu açanları boğasın geliyo şahsen...

2|0
    0|0
  • embrace your kezbanizm

1|2
    1|0
  • bıktı isen birazda cici kız hanım hanım kız modeline gir derim

1|0
    0|0
  • pişman olursun boğulmak ile kıskanılmak çok farklı şeyler bir süre sonra insanı cinnet moduna sokuyor

1|0
    0|0
  • aynı şeyleri bende çok istiyorum çokca sevilmek ve birini çokça mutlu etmek ama heme istediğimizdede olmuyor öyle birini bulduğum zama ilgiye boğup çokça mutlu edeceğim üzerine titreyip küçük süprizlerle şaşırtacağım ;)

1|0
    0|0
  • aynı mantıkta milyonlarca erkek ve kadın var bu ülkede ama birbirlerine denk gelmiyorlar bir türlü nedenini bilemiyorum

1|0
    0|0
  • ne ayaksın nan sen bızde sızın tutarsızlığınızdan bıktık desem :D

1|0
    0|0
    • :D:D bende kendi tutarsızlığımdan bıktım yalnız değilsin:p

• bencede geç kalmıssın içinden geldığı gıbı yaşamalısın hayatı ona buna beğendırmek için değil kendıni beğen yeter elbet bu durumda beğenenler olur zaten hayatında bır kişiyle evleneceksın bın tanesının peşinden koşturmasının bı anlamı yok dımı doğru yolu bulmusun sonunda :D

• çok şey istiyorsun yav:)

1|0
    0|0
  • bence özgürlüğün tadını yaşamışsın bence normal ksıkanılmak güzel bir duygu

1|0
    0|0
  • hayır çok normal sadece sağlam temelli olsun

0|0
    0|0
  • Seni sevecek, aldatmayacak, dürüst birini bul da kıskançlık kalsın sonra çocuğa demediğini bırakmazsın... sonra da burada yazarsın yine , sevgilim çok kıskan diye :)

0|0
    0|0
  • Herkes kendinde olmayanı ister :) gayet normal ama bilmelisinki 2 gün sonra sıkılırsın bunalırsın çok kıskanç diye ayrılırsın :)

0|0
    0|0
  • Yok anormal değil olgunlaşıyorsun.

0|0
    0|0
  • sıkıntılarına hazırsan merak etme öyle insanlar çok..;)

bu tercih meselesi.. kıskançlık talep etmek.. tadınca anlarsın.. :)

0|0
    0|0
  • kız söyle bi varlıktır bir şeyi yaparsan hergün daha fazlasını ister yapamadığın zamanda ise terkedip gider eğer akıllı bir erkekse kıza arada bir yapar bunu kız mutlu olur daha çok sever :D

0|0
    0|0
  • özüne dönmüşsün şeker dert etme.

0|0
    0|0
  • doğru yolu bulmuşsun tebrikler bizsiz dünya çekilmez :))

0|0
    2|0
  • sonunda erkeklere kapıları açtın yani..ekle beni mutlu edeyim.bende yalnızım

0|0
    1|0
  • yok en iyisine karar vermişsin şimdi sana herif bakmak lazım ama

0|0
    1|0
  • Bazen İstemek yetmiyor,Bende istiyorum bir sevgilim olmasını,bu işler kısmet işi gönül işi ha diyince olmuyor,İnşallahs eninde benimde akrşıma çıkar

0|0
    0|0
  • ya bayan yanlış anlamada hani ilgi bi yere kadar kıskançlık bi yere kadar yaparda , bu adamın hiçmi işi gücü olmıcak ya ? sen istiyosunda bakalım sevgilin memnunmu o durumdan ?

0|0
    0|0
  • bence anormal değil

0|0
    0|0
  • valla siz kızlar baya bir garipsiniz çok ilgi gösterirsin deli gibi kıskanırsın ama yine de terk edilirsin

0|0
    0|0
  • sevmeye sevilmeye muhtaçsın

şöyle bir 4lükle özetliyorum

kalpmidir insana sev diyen?

yoksa yalnızlıkmıdır körükleyen?

sahi neydi sevmek bir muma ateş olmakmı ?

yoksa o ateşe dokunmakmı ?

0|0
    0|0
  • ilgilenmek deger vermek belki bogmak o derece sevdigim oldu ama hep kaybettim ondan artık hiç bişi düşünmüyorm belki bana göre sennin bu söledigin asırı normal bana göre ama işte öyle :(

0|0
    0|0
  • yok anormal değil tam tersi özünü bulmuşsun:)

0|0
    0|0
  • Feministler bunu da açıklayın..

1|1
    0|0
  • nan Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 18

• Hayırlısını iste, böylesi daha normal çünkü...

1|0
    0|0
  • öylesi çok sıkıyor söyleyeyim hele de alışkın değilsen

1|0
    2|0
  • Her yeni başlayan macera çilek kokmasın. Sonu kötü olacaklar çürük çilek koksun; midemiz bulansın, başlayamayalım.

3|1
    2|0
  • yooo bence gayet normal ama yaşayınca sıkılacaksın bu da kesin :) bayar bence bi yere kadar eyvallah dersin sonra yallah :D

1|0
    2|0
  • Benimki de çok üstüme düşüyor bende özgür olmak istiyorum birazcık ama seviyoruz birbirimizi katlanıyorum napim

1|0
    0|0
  • Ayak yapmayı bırak kendin ol...

0|0
    1|0
  • emin ol o zamanda ilgiden sıkılırsın ve kıskançlıktan gerçekten boğulursun

1|0
    1|0
  • saçmalaşma lahn onlar romantik komedi filmlerde olur.çizgini bozma !1

2|0
    0|0
  • yoo fazla tipiksin hatta.

0|0
    0|0
  • özgür kız olarak takılmayacaksın işte bizim tek suçumuz bu .erkekler güçlü duran kadınları sevmiyor

1|0
    0|0
  • çok normal, keyfine bak.

1|0
    0|0
  • anormal değil tabi ki

1|0
    0|0
  • Hayır, normal.

0|0
    0|0
  • pifff ben oyle bi ruh hastasindan kurtulali 6 ay oldu. napcaksin o kadar kiskancini

yurumez zulbiye yurumez.

0|0
    2|1
  • boşluktasın sanırım

0|0
    0|0
    • Sayılır..Benden hoşlanan biri vardı ben de ondan hoşlanıyordum ama çocuk beni hiç takmıyordu bu yüzden ayrı düştük..

• yooo fazlasıyla normal:) hepimiz aynı şeyi istiyoruz zaten:)

0|0
    0|1
  • bende istiyorum bu dediğinden aaüüüff yetti sevin bizi ulleeyn

1|0
    0|0
  • çok normal ayn ben la

0|0
    0|0
Yükleniyor...