Şehir içi otobüsünde hiç utanılacak duruma düştünüz mü ?

Bugün bindim otobüse bir bayanın yanı boştu hemen oturdum. Kadının kucağında çocuk vardı baktım birden anne bura sigara kokuyor dedi ve ağladı hemen en arkaya geçtim çok utandım :)

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• hayır ama geçenlerde dişçiye gitmiştim yanımda bir adam oturuodu sonra bi bayan geldi onun solunda oturdu ve sigara kokusu sizden mi gelio dedi ona evt sanırım dedi oda ıııy nefret ederim çok fena koktu dedi yerini değiştrdi adamda kalktı gitti acıdım valla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evet banka kartımı okutmaya çalışıp

aaa yeni doldurmuştum ben ama ya, diyip günün salağı ilan edilmiştim :D

0|2
    0|0
  • Pek hatırlamıyorum zaten burda dolmuş sistemi var otobüs yok ve tıkış tıkış bi ortam da yok.

0|0
    0|0
  • üniversite öğrenci kartımı bilet kartım sandım tutuyorum tutuyorum dıtlamıyor :D arakada yolcu birikti adam elimden aldı bi kaçta o denedisonra bu bilet kartı değil dedi ama oturanlar koptu

0|0
    0|0
  • Çişim geldi diye 4 kere otobüsü durdurdum.Ama şehir içi değildi.

1|0
    0|0
  • evet ama otobüste değil minibüste anlatamam.

0|0
    0|0
  • Kafa kafaya tokuştuk.Yüzüne bakmadığım biriyle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sabahın köründe okula gitmek zorunda kalmıştım otobüsün kapısında duruyordum içim geçmişti kapı açılınca kapıya sıkışmıştım ve gerçekten utanç vericiydi

0|0
    0|0
  • bende dün 60 derece tütün kolonyası sürüp dışarı çıktım otobüsteki kız yıl olmuş 2012 hala tütün kolonyası sürüp dışarı çıkanlar var dedi utandım :(

1|0
    0|0
  • geçen sene filandı bigün ayaktaydım otobüste herif bir fren koydu tutunduğum halde kızın birinin kucağına uçtum:D aaaay diye bi tepki geldi rezil oldum herkese:D

0|0
    0|0
  • :)bi kızın üstüne düşmüştüm ah sakarlığım

0|0
    0|0
Yükleniyor...