Hergün 15 dakika yapıyorum faydasını görür müyüm?

Belim gecen seneden bu yana 10 cm kalınlaşmış hareket etmediğim ve yediklerime dikkat etmediğim için :(
Bir video izledim ve gym stick twist yapıyorum günde 15 dakika şeker ve ekmeği minimuma indirdim birden kesemedim :) ee birde kollarımı güçlendirmek için dambıllarla çalışıyorum boş demirlerle başladim :) simdi ikiser kilo taktım öyle devam ediyorum çünkü şınav çekmek istiyorum ama kollarım çok güçsüz evet önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 15 dakika az biraz zaman ayır salona başlayabilirsin bide şınav'a hazırlık olarak şınav taktikleri var dizlerini kırarak başlıyorsun zamanda 1-2 derken gelişiyo.. şınavı günlük çekiceksin kendimden örnek vereyim başladıgımda 13 tane şınav çekiyodum şimdi 42 tane şınav güçten daha çok dayanıklılık gerektirir dizlerini kırarak başla bide barfiks çekmeyi unutma

0|0
    0|0
    • İşin garibi barfiks çekip sınav cekemiyorum ya zor duruyorum pozisyonunda bile en fazla iki çekiyordum bugün başlicam tekrar tesekkürler peki bel inceltme hareketi icin ne yapayıp 30 dakika felan mı iki ye bölüp

• Bel kenarı ineltmemi kilo boy orantın nasıl? Vücutta sadece bel kenarını inceltemezsin veya sadece göbegi öyle birşey yok yağ yakımı yapılaksa bütün vücuddan yapılır sadece bir bölgede incelme olmaz kilon fazlaysa diyete girip kilo vermen gerek eğer yağ oranın fazlaysa en az miktarda kilo vererek max yağ yakman gerek

• Peki

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende her gun 30 dk. Yapiyorum bur faydasi yok :)

0|0
    0|0
  • görürsün

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• onun yaninda birde 30 dk yuruyus yap yediklerini de erit. bide kalorine dikkat edersen bir seycik olmaaz.. veee cok su ismeye bak her gun 2 litre

0|0
    0|0
Yükleniyor...