Kapat

Hizli kilo alip verdimm ve goguslerim sarkti?

Nasil hareketler yapmam lazim toparlamak icin ya onerilerinizi bekliyorum internette bir ton hareket var hangisini yapayim ki ¿

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Farketmez aslında önemli olan hızlı kilo alıp vermek değildir önemli olan vücuttaki yağ oranını azaltmak protein ağırlıklı beslenip ya yapacak besinleri azaltmak gerekiyor karbonhidrat tüketiminin çok dikkat etmelisin spordan önce kaliteli karbonhidrat tüket yatarken sakın şekerli ve karbonhidrat yüklü besinler alma önemli olan hareketi yapmak ancak daha da önemlisi beslenmek bu işin en önemli yanı beslenmek

0|0
    0|0
    • www.fitnessbilim.com/.../...grami-yorum-alani.html buradaki göğüs programını uygulayabilirsin... bu arada yaş kaç, kaç kilodan ne kadara düştün ne kadar sürede?

• Hizli kilo verdiginde deri sarkmasi olabilir. Haftada 1 kg'da fazla verme. Bir ihtimal deri kendini toparlayabilir. Toparlamassa ameliyat dusunebilirsin. Once vucut gelistirme yapabilirsin istersen hatta derinin sıklasması icin faydasi olabilir. Sana kalmis... sarkma fazla ise ne derece toplar bilmiyorum ama 6 ay devam et sonuç gormek istiyorsan. avrupa sampiyonu hocam da var kulaklarını aç diye söylüyorum bunu spor hayatının parçası olsun... diyetisyenlere cok itibar etme cok iyi liste hazirlamiyorlar erkek gibi fitness yap merak etme kas yapmazsın fotolarda oldugu gibi olmaz... bir tıp doktoruna git tavsiye de al... protein ağırlıklı beslen ara ara yaz durumuna bakalım boy kaç?

• 1.65 yaa cok kısayım 🙈

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• En basiti şınav çekmek. Şınav çekmek doğrudan göğüs kasları ve arka kolu güçlendirdiği için sağlıklı bir görünüme kavuşursunuz. Yeter ki şınavı doğru bir şekilde çekin.

0|0
    0|0
  • sarkan göğüs toplayamaz kendini sanırım

0|0
    0|0
  • fazla ellettirme yeter

0|0
    0|0
  • sınav ççek sıkılasır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zamanin varsa yap icinden uygun olanlari bir de soguk dus al.

0|0
    0|0
  • memişlere sahip çık!

0|0
    1|0
Yükleniyor...