Galatasaray'ın attığı golde bir şike var mı sizce?

Galatasaray'ın attığı golde bir şike var mı sizce?

• Ever çok garip şaibeli bir maç...
    27% (6)53% (19)43% (25)Oy Ver
  • Hayır bir galiplik yok
    73% (16)47% (17)57% (33)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Şikenin krali var turkiyede adida fb her golü şikeyle aldi. Galasataray aslan gibi oynadi aslan gibi aldi sizde anca havlayin bir şaibe var mi diye. Sokaklari inlicek gsin sampiyon oldugu gun

3|7
    2|2
  • Yok artık Bu noktaya kadar geldiniz mi ya millet çekemiyor abi kabullenin artık Galatasaray şampiyon :D

4|3
    1|1
  • Ne alaka. Biz fener değiliz😊

2|1
    1|0
  • bizi şikeyle suçlayan takımlara bakalım: birinin başkanı ve yöneticileri şike yapmak ve örgüt kurmaktan hapse atılmış. avrupadan 3 yıl men edilmişler. birinin de yöneticisi ve teknik direktörü hapse atılmış. avrupadan 2 yıl men edilmişler. ikisi de TESCİLLİ ŞİKECİLER.

3|3
    0|2
  • Niye hazmedemiyorsunuz anlayamadim. Sike bilegiyle kazanamayacaklarin kullanacagi bir yol, bizim ihtiyacimiz olmuyor 😎🙆

2|2
    0|0
  • Var elini çekiyor ferhar kaplan el kabir kaleci ve stancuya maçı sattı gibisinden ingilizce yazılmış bir twiti favorilere ekliyor 1 saat sonra geri çektiriliyor komedi bu gs 😂😂😂😂😂😂
    Bunamış cavcav gssine hediye etti maçı gs bin şampiyon olmasını istiyorum demişti :)

0|1
    4|1
    • Geçen hafta erciyesin verilmeyen golünden sonra hala konuşuyor musun o gol verirse belki de bu akşam ki maçtan sonra tam anlamıyla şampiyon olabilirdik. AĞLAMA!

• Yok artık.. fenevle karıştırıyorsun galiba. Anlayın artık kuşlar, ŞAMPİYON GALATASARAY!!

1|1
    1|0
  • Ever çok garip şaibeli bir maç...

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Biz neler gorduk neler.. sike olan sezonda ankaraguclu akrabasini arayip fazla sıkmayin kendinizi azize seni sezon sonunda alacak diyen.. catir catir dinledik milletce..

4|2
    0|0
  • En iyi cevabından belli ama anket sonuçlarıda ortada sonuçta bencede gol temiz ki topa vuran Sneijder sonuçta kaleci uzanıyo gol olduğu zaman çekiyor gayet güzel bir gol Umuta verilmeyen penaltı ve kırmızıyıda konuşalım Umutun kaçırdıkları Yasin boş kaleye atamadı onlardamı şike?:)

3|1
    1|0
  • Adamların emeklerine saygı duyun be saygı ne şikesiymiş bugün şike yapanlar belli değilmi?

4|1
    1|2
    • Abi kasımpasa macında 15 dakika geç geldiler sen bak pozisyona adam elini çekiyor toptan resmen topa değil yere atlıyor valla

• Abi maçı ilk oynamak daha avantajlı baskı yok hiç bir şey yok

• Tamamen sacmalik ilk oynayip oynamamakla yorgunluk var yorgunluk.

• Hayir yok. Çunku kaleci acemlik yapti bide fenev ezikleri 94+ da gol atmadi bilerek eskisehir diyor l*n adam topa ayagini degdigine sukretain ayagini 2 metre acmis topu indirip vurucakti indiremeden kaleci aldi yakindi ben denedim adamin abcagi gibi acamadim o kadar acik bacaktan nasil sut ceksin ne kadar salak insanlar var.

2|1
    1|0
  • Futbolun F'sini bilmeyen kızların burada gelip şike konusunda yorum yapmaları üzücü.
    Futboldan anlayan kızlara lafım yok yanlış anlaşılmasın.. Yakın arkadaşlarımdan biri türkiye milli takımında zaten.

Her neyse soruna geleyim.
    //

İlhan Cavcav'ın maç önü açıklaması + kalecinin öyle bir gol yemesi şikenin varolduğunu gösteriyor.

Tarafsız ve objektif bakarım ben. S. kimde değil ne fenerbahçe ne galatasaray ne diğer takımlar.

1|1
    3|1
    • Abi bide cavcav demiş ki Şampiyon'un Galatasaray'ın olmasını istiyorum

• Hacı sen neyin kafasini yasiyon ne alakasi var milli takimda oynayan arkadasinla bide bos konusmussun. Trdeki en iyi futbolcu o topa o sekilde suratli vuracakta o kaleci yemicek ha? Sen onu fenerdeki selcuk hiyariyla karistirdin galiba sneijder kaleyi gorduyse o vuruş penaltidir onun icin. Sampiyon galatasaray bos konusmayin ezik besiktasada cakti fenevede herkes yoluna baksin

• Milli takımda kız arkadaşım oynuyor demek istemişim orda. Yani futboldan anlayan kızlar var. Ama anlamayan bir ton kız dolu maalesef.

Ulan bipsinler fanatikliğinizi.
      Yok ezik beşiktaşa çakmışmışta, yok fenevmişte..

6 yaşındaki çocuk konuşmaları bunlar.
      Yaşın 24'müş tamam da beyin olarak bahsettim..

Ne fenerbahçe s*kimde ne gs ne de beşiktaş.

• Sike falan yok gol profsenelce bence

3|2
    1|0
  • Şike var mı bilemem, ama şampiyonluğa leke sürebilecek şekilde bir gol oldu. Böyle bir gol ile şampiyon olacağımıza şerefli 3. lüğe razıyım.

1|2
    4|1
    • Dostum sen nasil bir kafa yasiyon gol goldur bos kale bile olsa goldür futboldan anlamiyon bari bos konusma galatasaraya bu kadar b0k atmayin turkiyenin gururu sonucta

• Hemen zaten sampiyon olduk diye şike :D allahim siz nasil insansiniz ya :D fenevle karistirdin galiba? Aziz kendi agziyla sike yaptim dedi ve galatasaray turkiyenin en iyi clubu herkes haddini bilsin tabiki sampiyon olucak ve tabiki 4. Yildizi takicak

3|0
    1|0
  • Golü bilmemde melo nun 50 defa atılması gerekiyordu.

0|2
    1|0
  • Bir topa vurana bakarım futbolcu mu diye
    Gerisine bakmaya gerek yok.
    Buz gibi gol.

1|1
    0|1
  • kuşların böyle ağladığını görmek nasıl mutlu ediyo bizi anlatamam böyle acıta acıta şampiyonuz sezon başında galatasaray şampiyonluğu rüyasında görsün 4+4+4 diye dalga geçenler nerdesiniz? O 4 yıldız g*tünüze girsin :D

1|0
    0|0
  • Şike şike şampiyon olacağız kimse meraklanmasın

2|0
    0|0
  • 6latadarayın işi gücü şşike olmuş zaten FENERin hakkını çok yedi zamanında

1|1
    4|2
  • Golün şikeli oldugu çok belli kaleci topu tutmamak için çok ugrasmıs

0|1
    2|1
  • fener AĞLAMA!

2|0
    0|0
  • bnce war kbkmyn

0|0
    0|0
  • Hazmedemeynler öküz altında buzağı arıyorlar

3|1
    0|2
    • Niye haz medemeyim hamza hoca zamanında siiirti çalıştırdı Beşiktaş olamazsa o olsun dedim hep

Yükleniyor...