Erkekler, Vücut geliştirmek için?

Şöyle söyleyeyim 20 yaşındayım ama vücut 15-16 yaşında kaldı :D olay yeme yememe durumu değil başta onu söyleyeyim. bebekken kilolu doğmuşum sonradan ben kendimi bildim bileli zayıf oldum 1.75 boy 56 kiloyum işte ama öyle kemikleri iri birisi aklınıza gelmesin ellerim bileklerim diz kapağım yani kemikle alakası olan yerlerin hepsi ince narin :D oyüzden 56 kiloyum ama omuzlar bacaklar falan ince sayılmaz birçok 65-75 kilo arasındaki kişiyle aynı bacak kalınlığına sahibim ama işte omuzlar dar gövde olduğu gibi ince hayvan gibi yiyen bir kişiyim sabah yarım saat sıkı kahvaltı rahat yarım ekmek ya da okuldayken 3 poğaça öğlen bisküvi ya da köfte ekmek akşam 1 tabak yemek yarım ekmek gece uyumaya yakın 2 tabak ekmeksiz makarna sen düşün olayı kardeşim spor yapınca bu oranlar 2 ye artar bende iştah açılıyor spor yapınca ama zayıflama durumu olur mu ya da tam tersi istediğim geniş omuzlara sahip olabilir miyim hem yandan hem önden genişler mi vücudum bugüne kadar hiç fitness yapmadım çünkü kafa yapım hep kilolular kas yapar düşüncesindeydi buyüzden boşa kasmadım kendimi bu yaz 3 ay fitnesa gidecem vücut gelişir mi ve kilo alır mı doğal olarak? protein tozuna karşıyım bu arada onuda önermeyin

0|0
5

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozu ilaç değildir ilaç dediğin zararlı olanlar steroidlerdir öncelikle. İnsanlar o gördüğün beğendiğin vücutları yapmak için senelerini veriyorlar sen sıska vücutunu 3 ayda şekle sokacaksın hevesini kırmak istemem ama bu saçma. Düzgün bir beslenme dinlenme ve antremanla 2 senede düzgün bir vücuta sahip olursa aksi olsa etrafına baktığın zaman göbekli veya sıska adamlar görmezdin herkez kaslı olurdu. Eğer kalıp yapmak istiyorsan bu spor tam sana göre ağırlık kaldırırkene sadece kasların gelişmez aynı zamanda kemiklerin yoğunluğuda artar. Ben 2011den belli bu sporla uğraşırım Anatomi ve fizyoloji hakkında birçok bilimsel kitap okudum aynı zamanda vücut tipleri diye birşey yoktur.

0|0
    0|0
    • gelişim mümkün diyosun yani peki bu spor tam sana göre derken anlayamadım orayı

• yok kullanmak zaten öyle karın kası memeler şişkin kollar tam şişkin falan hayal etmiyorum biraz hacim kazanayım o bana yeter :D

• Başarılar inş yaparsın

Erkekler Ne Diyor 4

• Haftada üç gün düzenli spor ve dengeli beslenme birazda azim lazım pes etmemek yarıda kesmemek lazım, bundan sonra uzun süre önceliğin spor olacaksa giriş bu işe 3 ay sonra kesersen zaten bişe anlamassın

0|0
    0|0
  • fitness a git

0|0
    0|0
    • vücut gelişirmi inanamıyorumda pek :D 3 ayda omuzları 10 cm genişletebilsem dünyalar benim olur varya birde bel olduğu gibi ince şu sıska cılız yılan gibi vücut en azından dozer demiyom kepçeye dönsün beya :D:D

• Ya mantiga bak :D transformasyon programı yapacaksın zaten kilo alamamanin en buyuk sevebi vücudunun calismamasi. Kilo almak da vermek de sporla yapilir

0|0
    0|0
  • Götü göbeği salarsın kardeşim. Boşver böyle daha sempatiksin.

0|0
    0|0
    • yok çocuk gibi duruyorum kilo istemiyorum zaten ben omuzları geliştirmek istiyorum mümkün mü spor yaparak çünkü iri yapılı değilim

Yükleniyor...