Galatasaray şike yaptı?

Bu pozisyonu hatırladınız mı?
Çok temiz gol (!) değil mi?

Güncellemeler:
fener AĞLAMA!
Delikanlı olan görüş yaptıktan sonra yorumları engellemez!

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• ağlayacaksanız oynamayalım fenerliler :D

1|3
    0|0
    • Ağlama mesele değil 3 kez son maç şampiyonluk verdik mühim değil bu senede olmassa önemli değil gs 15 sene şampiyon olamadı büyüklüğünde azalma oldumu Liverpool Premier ligde şampiyon olamamış şampiyon olmak için her yıl mübah değil

Kızlar Ne Diyor 3

• Bos konusanlara inat sampiyon olacagiz.

0|2
    0|0
  • Kusura bakma Türk milleti şike yapmayı seviyor

Galatasarayliyim ne olursa olsun Türkler iste

0|0
    0|0
  • Ya bu fenevliler hep bos konuşur zaten

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Çok değil bu sezon Balıkesirin kalecisinin Meirelesin ortasında toğu içeri almasına baksınlar biz ona bile bişey demedik açık açık şike demedik ama tepki verdik kalecidir bu hata yapar ki golde pek hata görmedim gayet güzel vurdu Volkan olsa oda yerdiki daha uzaklardan yediğini biliyoruz.

0|1
    0|0
  • haklısın

0|1
    0|0
  • Galatasaray şampıyon yapılıyo bu sene. Yüksek merciler öyle istedi. Bir galatasaraylı olarak söylüyorum bunu. Hiç birinizin bilmedği şeyler dönüyo

0|2
    0|0
    • hehe tabii o oyuncular hakkıyla kazanmıyor zaten.

• Kanki bundan sonra şike olacak. İsteyen izlemesin. İddaa nın sponsor olduğu ligden ne bekliyosun?

• Bizim adımız cıkmış bir kere ama sütten cikmis ak kasik oldugunu iddaa eden sizlersiniz hakem ayagini uzatir refleks olur tamam olabilir ama bizim macta olsa sorgusuz sualsiz şike olurdu malatyali oyuncu biz gsden bjkyi yenmek icin para aldik der yine bsy yok mazisi saibelerle dolu ama hala sutten cikmis ak kasigiz diyen enayiler var adnan polat bile ben gs sike yapmamistir diye kefil olamam dedi hala inatlasan bide utanmadan Fenere laf edenler var Fener az veya cok bir ceza cekti. gsnin yaptigi pislikler ise ilelebet yanina kar kaldi ve hic bir zamanda temizlenemeyecek. verginle guvendesin pankartiyla cikip ondan sonra her Ankaraya gidiste tayibe yalakalik yapmakla olmuyo bu isler önce bir vergini ver ondan sonra sneijderle drogbayla hava at stadiniz bile beles neymis samiyeni vermisletmis bjk gibi Fener gibi tarihinize sahip cikaydinizda stadinizi kendiniz yapaydiniz :D

0|0
    0|1
  • Şikesaray, şampiyonluk yolunda, azıcık kalan gurularını da sattılar. Mayıslarbizimdir. Diyen galatasaray'a yakışmadı. Bir Fenerbahçe'li olarak ben diyorum ki, bu şerefsizlik Galatasaray'a yakışmadı gözüm.! Mayıslarşikedir.

0|0
    0|1
    • şikeci kulübün taraftarı konuşmasın. Geçen hafta Erciyes'in verilmeyen golünü unuttunuz mu?
      Al bunu da izle reziller www.youtube.com/watch

• E gözüm sen niye ağlıyorsun ki? İşte şike yaptınız. Ben Fenerbahçe şike yapmadı demedim ki. Yapıyor. ama siz hem bize şikeci diyor, aşağılıyorsunuz. Hem de utanmadan şike yapıyorsunuz. Siz tam bir trajikomik hikayesiniz. Birde hakaret etmişsin. Bir galatasaray"lıya da anca bu yakışır zaten. Senden tek ricam, Galatasaray'lı olduğunu her yerde belli etme.

• Tapeleri kanıtları göstersinler mahkeme şike yaptığımızı açıklasın o zaman.

• şike tamamen açık ve net kaleci kolunu geri çekiyor başkan koyu gsli fener maçndan önce açıkladı gsnin şampiyon olmasını istiyorum diye ve sonuçlar ortada

0|1
    0|1
    • İlk maçta bizi yeniyorlardı zor puan kurtardık öyle olsa her sene farklı kazanırız bak sivasa mecnun odyakmaz fenerin kongre üyesi her sene paşa paşa yatıyor.

• her sene? istatistiklere bak bakalım son dönemlerde fenerbahçe ile gsnin sivas ile yaptığı maç sonuçlarına

• eğer kaleci bilerek topu tutmasaydı bile bunu galatasarayın verdiği primle yapmamıştır. ilhan cavcavın talimatıyla yapmışlardır.

0|0
    0|0
  • Melonun 3 sarı kartını vermemesini içinize sindirdiyseniz şampiyonluğu kutlamaya başlayın

0|0
    0|0
    • Ona bakılırsa verilmeyen net penaltı var ve geçen hafta erciyesin temiz golünü yediler siz hala konuşuyor musunuz?

• Umut pozizyonunda verilmeyen net penaltı ve kırmızı var ilkerim bunlarıda konuşalım.

• Çok komik la bunlar :Dd

0|0
    0|0
  • Kendini avutacak bişey bulmuşsun :)

0|1
    0|0
  • ben sana bir sürü böyle gol sayarım ama elini uzatıp çeken yoktur

0|0
    0|0
  • Mayıslar bizimdir. her şeye rağmen !

0|0
    0|0
  • Geçen sene miydi bu?

0|0
    0|0
    • Ya bu sene ya da geçen sene.

• Geçen sene ise, şampiyon olma yolunda güzel bir merdiven döşemişler diyecektim.
      Gerçi şikeden bahseden kişiler, bilmiyor ki şikeyi kendileri getirdi bu ülkeye.

• Galatasaray yaparsa şike değildir o dostum

0|0
    0|0
  • deme öyle topu hafifçe kaleciye verdi stancu ne yapsın adam :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...