Ayrılık sonrası neden hayatınıza kimseyi sokamazsınız?

Kızlar size soruyorum ??

birini çok seviyorsunuz deliler gibi gnün 24 saatini birlikte yanyana geçırıyorsunuz bırlıkte uyuyorsunuz bırlıkte gelecege daır hayaller kuruyorsunuz . mutlusunuz ve bir gün .. ayrılıyorsunuz her aşkta olduğu gibi bütün ümitleriniz bitmiş tükenmiş biri hayatınıza gırmek için çabalar size eskileri unuttrmak için çaba gösterir ama siz istemezsiniz uzak durursunuz arkadaş bıle olmaz ıstemezsınız yani hayatınıza kımseyı ama kımseyı sokamazsınız neden ?

Güncellemeler:
çok içten cevap istiyorum .. beynim allak bullak ya

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• eğer yeni ayrıldıysan hala olaylar çok sıcak olduğu içindir...gün geçtikçe kesin biri unutturur

0|0
    0|0
    • aradan 1 sene zaman geçsede kımse unutturamaz ..

• erkekler için ne kadar kolay .

• sizin için ne kadar zorsa bizim içinde o kadar zor aslında..nefes alsın yeter modundan çıkıyosun çünkü..

Erkekler Ne Diyor 9

• erkek açısından söyleyeyim. insan bir durup kendini dinlemek ister. yıpranmıs ruhunu tedavi icin. ama duygu icermeyen gunu birlik iliskilere de bu donemde daha acık olur insan.

0|0
    0|0
  • aynı durumları yaşayan çok kişi var ben de dahil herhalde adam olan adam bir defa sever sözüne çok takıldık sanırım

0|0
    0|0
  • kişiden lkişiye değişir bence bu. kimisi hemen yeni birini bulabilir

0|0
    0|0

• Bunu şu şekilde düşün. Çok susamışsındır, kalbin boştur. Bardaklar dolusu su içersin. Yani aşkı yaşarsın. Aşk biter, yeterince su içtin, tekrar susaman gerek, bu da zamanla oluyor...

:)

0|0
    0|0
  • 5 senelik bir ilişkide sonra 3 ayda yenisini bulanlar var, şimdi bunun adı nedir :)

0|0
    0|0
  • Bi süre yalnızlığın ve bütün seçenekleri değerlendirebilmenin tadına çıkarmak için olabilir...

0|0
    0|0
  • "gelecege daır hayaller kuruyorsunuz" "mutlusunuz ve bir gün .. ayrılıyorsunuz"

"yani hayatınıza kımseyı ama kımseyı sokamazsınız neden"

Güvensizlik?Hayal kırıklığı?

0|0
    0|0
  • tekrardan acı çekmek tekrardan o ilişkiyi kaldırcak bünye kalmadıgı ıcın

0|0
    0|0
  • Cunku, ne beyninde ne kalbinde ne kollarinda ne bedeninde yer yoktur henuz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ışte ben .2buçuk yıllık ilişkim btti deli gbi sevdim ve bir çocuk vardı bna sevglimden gormedgm suprzleri yapan değer veren onu sevmiş olmak isterdim ama benim kalbim başkasında kalmıştı olmadi onunla konuşmayı denedm yalan degl ama gözlerinde onu gördüm dayanamadım yanndayken ağladım ve sonnda onuda uzmk istemedgmi söyledim .. olmuyor .tam anlamylla unuttracagna inanmadgmiz kişilerle brlikte olamyrz ayrildktan snra .yani brzdan sure gecmeli ..

0|0
    0|0
  • cunku hala o kısı aklınızda oldugu ıcın tam olarak unutamadıgınız ıcın baska bırınıde hayatınıza almak ıstemezsınız

0|0
    0|0
  • Önce geri gelir ümidi olur daha sonra da aynısını yapar bu sefer atlatamam korkusu.

0|0
    0|0
  • bende yaşadım aynı şeyi içimden gelmemişti

0|0
    0|0
  • bunun nedeni bence karşımızdaki insana da boşuna umut vermemek çünkü ben mutsuzken onu da mutlu edemem

0|0
    0|0
  • daha cok yaralanıyorsun beklemeyı bılmezsen, tecrübe ile kanıtlandı.

0|0
    0|0
  • aşk aynı zmnda alışkanlıktır. sigara gibi düşün. sigarayı bırakmaya çalıştığında çok zorlanırsın başka ne verirlerse versinler onun yerini tutmaz. aynı şey. alışkanlıklarımızdan kolay vazgeçemiyoruz ve başkalarıyla da yapamıyoruz çünkü tüm gününü geçirdiğin kişiden kolay kopamazsın.

0|0
    0|0
  • ben kendimi yeni bi ilşki için hazır hissetmiyorum hala onu seviyorum aklımda o yanımda başkasıyla yapamam yanımdakine düşman gibi davranırım kendmi biliyorum gözümün önünde onun elleri varken baskasının elini tutamam hala barışma ümidiyle yaşarken kimseyle olamam karşımdakine de oyun oynamış olurum bunu kimseye yaşatamam o yüzden acım geçene kadar sevgimm bitene kadar yalnızlığı tercih ediyorum şimdi bide başla , güvenmeye çalış ,alışmaya çalışş çok zor çook ..Hande yenerin de dediği gibi

Birini yeniden tanıyıp

Boşuna alışıp sevmeye değmez .

0|0
    0|0
Yükleniyor...