Beşiktaşlılar bakar msınız?

arkadaşlar benim hoşlandığım bir çocuk var çocuk beşiktaş için ölüyo ve beşiktaşlı kızları çok seviyo :( ama ben futbol hakkında hiç bişey bilmiyorum nasıl bişeyler öğrenirim bişeyler söyleyebilir misiniz :/ ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş atkısı, Beşiktaş forması al, parmaklarını siyah beyaz oje sür, işte ara sıra Beşiktaş maçlarının skorlarına falan bak :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Deki abi. Bilic tamam iyi hoş adam. Ama son maçımız neydi öyle ya. 45. dakikada akhisara ilk şutumuzu çekiyoruz. Bu büyük yürekli taraftar bunu hakediyor mu. Bu sene seba yazılı kupayı bizim almamız şart yahuu. Ertesi gün inonude nikah garanti panpa D:

0|0
    0|0
  • Feneri Kadikoyde asla yenemezler 10 yil onceki 4-3 lük maci anlat bir tek onu bilirler bizim inönü anilarini hatirlamazlar pek..

0|0
    0|0
  • ilk 11 öğren yeter :D

0|0
    0|0
  • Bu lig için fazla şerefliyiz!! diyebilirsin

0|0
    0|0
  • 8taşı çok sevdiğini söyle peşinden koştur çocuğu, birakmaz seni :)

0|0
    0|0
  • Futbolcuların ismini teknik direktör ismini stadın adı başkanın adı yani temel bilgileri öğren yeter

0|0
    0|0
  • Ofsayti ogren bence :)

0|0
    0|0
  • Cinconun korkulu rüyası de :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu günün kadrosu hakkında az çok fikir sahibi olsan yeterli. Gerçekten Beşiktaşlıysa geçmişine, tribüne önem verir. Optik Başkan, Mühendis Oktay, Baba Hakkı, Şeref Bey, Süleyman Seba isimlerini azda olsa araştırman iyi olur. Ara ara da Ali Ece yi takip et :)

0|0
    0|0
  • 4 ocak 2015i hatirlat ona :))

0|0
    0|0
  • Ofsaytı oğren seni baş tacı yapar :Dd

0|0
    0|0
Yükleniyor...