Galatasaraylılar neden İbranın geleceği hayalini kuruyorlar?

Tarafsız bakın şu olaya sizce İbra Türkiye de haberi ne kadar doğrudur :D İbranın maliyetini karşılayabilecek takım yok Süper Ligde, bu adam 10 milyon civarı para kazanıyor her sene, PSG'den 9 milyon euro alıyor. Süper Ligde 1 oyuncuya bu kadar para ödeyebilecek takım yok. 1-2 tane var fakat kulüp içi dengesizlik ortaya çıkar. Çoğu futbolcu maksimum 2-3 milyon alırken biri gelip 9-10 milyon alırsa takım için isyan başlar. İbra PSG'den ayrılsa bile en kötü bence Amerikaya ya da Katara gider ben Amerika diye düşünüyorum. Ayrıca ego sahibidir İbra Türkiyede sürekli kavga eder taraftarlarla ve hakemlerle. Ayrıca orta seviyeli takımlardan bile 4 yiyen takıma gitmez İbra. Niye rezil etsin adam kendini. Uefada iddiası yok zaten sorun top oynamak ya da paraysa Amerika ve Katar doğru adrestir bence. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle bir hayalimiz yok, onu gece rüya görüp gunduz yazan gazetelere sormalısın...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Yazdigini okumadim basliktan hareketle cevapliyorum gizlican.
    Hayal kuran falan yok avrupa basininda cikti tottenham ve galatasarayla gorusuldu falan diye.

0|0
    0|1
    • Galatasaray 9 milyon € + primleri ödeyebilir mi İbraya :D 1.5 milyarı geçik borcu var kulübün ayrıca sezon başında nakit olarak 100 milyon bulunması zorunlu İbra gelecek diye değer artırmak istiyor Galatasaray o kadar.

• Benim yazdigimla senin cevabin ne alaka?
      Cevabimda gelecek, alicaz veya maasi vs konusunda bisey mi var 😄
      Kimsenin hayal kurdugu yok yani basindan hareketle yapiliyor yorumlar.

• suss galatasarayıma takımıma laf yokk -,-

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• Gelir galatasaray para vermicek sponsor halletcek ayricaa gs sampiyon olsun gorursunuz

0|0
    0|0
    • Hangi sponsor halledecekmiş onu :D Her sene 9 milyon euronun üstünde bir oyuncuya verecek kendi cebinden hangi sponsor firmasıymış?

• Türkiye cennet arkadaş heleki yabancı futbolcular için çünkü hiçbir yerdr görmedikleri sevgiyi burada görüyorlar bence gelecek gibi gözüküyor ama gelse takımda Sneijder bile küser

0|0
    0|0
    • İbrada ki ego varken takımdakiler kafayı yer hem galatasaray maliyetini karşılayamaz. sevgiye gelirsek klopp buna ait en güzel cevabı verdi.

Yükleniyor...