Herkes çıktığımızı biliyor sizce sorun nedir? Bayanlar, sizce ne düşünüyor?

biz sevgilimle lise de tanıştık o su an 4. sınıf ben mevzun oldum çıktığımızı herkes biliyor 1 yıl oldu fakat bu yıl sınıfa yeni biri geldi almanyadan gelmiş sevgilime bakıyrmuş dersde falan sürekli tipi biraz rahat bir tip çocuğun sevgilim benim karışmamı istemiyor dedi şimdi mesaj attım aşkım twitter'da takip etmiş bende ettim sınıfdaki herkezi ediyorum diye aayıp olmasın dedi bi kc önceki konuşmlarımızdada çocuk yakışıklı aşkım banada bakınca herkes kıskaniyor falan dedi ama herkes çıktığımızı biliyor sizce sorun nedir ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bak birader ister hoşuna gitsin ister gitmesin ben burada doğrulari söylemek zorunda hissediyorum. Şimdi senin kız arkadaşın , senin çıktığın beraber olduğun bir insanin öncelikli olarak o çocuğun twitterda takip etmesini reddedip engellemesi icab eder , ayıp olmasin falan hikayedir aslına bakarsan olayin sevgilinin hoşuna gitmiş bu durum. Kızlar arasinda popi olan birinin senin sevgiline yavşama durumu onunda hoşuna gidiyor , seni gerçekten sevse idi o takip istediğini reddeder ve takip etmezdi. Yeşil ışık yakmazdi. Ayrica karışmanı neden istemiyor anlamış değilim , ben olsam giderim o çocuğun gözüne öyle bir yumruk atarim ki hayatina bakış açısı değişir , kimse sevdiğim kadina bakamaz gözlerini oyarim , velakin senin kız istekli olduğundan senin kız arkadaşında problem var. Kız arkadaşın çocuğa yakışıklı diyor nasil hazmediyorsun anlamiyorum. Seven insanin gözüne sevdiğinden başkasi ne güzel gelir nede yakışıklı. Herkes bilsin bilmesin seninki meyilli olduktan sonra...

0|1
    0|0
    • pazartesi gıdıyorum zaten okula kız arkadasımada soledım bıtıcek bu iş

• süpersin kardeşim söyleyeceklerimi sen söylemişsin zaten

+1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ortada bir sorun göremedim.

0|0
    0|0
    • Ben bıraz kıskancım oda öyle cocuk her an sevgılıme yakın olmak gozunun onunde olmak ıcın herseyı yapıyor sevgılımde yakısıklı falan degınce ben ıyı ce kıskanclık sınırlerıne gırdım dedımkı sana bısı yaparsa muhabbetı kapat konusma falan sımdı twıtden takıp edınce buda kabul edıp takıp edınce dıcek kı bundada bısıler war bana karsı yada ben ole dusunuyorum sızce ?

• Benım ufak bır ısım cıktı gıtmem gerekıyor lütfen cevap yazın.

• Ben gerekli cevabı yazdığımı düşünüyorum. Söylenecek başka şey yok...

Erkekler Ne Diyor 1

• sorun kızların kıskanılarak egolarını tatmin etmesi

0|0
    0|0
    • Hocam bılıyorum kız benı sevıyor asık annesı bılıyor yemege gıdıyorum falan o bı ze gelıo anane babane gıdıyoruz zıyarete ama su huylarından nefret edıyorum amacları ne anlamıyorum sınırden bısıler kırmak ıstıyor

• Aynısını yap, bak bakalım yapabiliyor mu bi daha, ben öyle yapmıştım valla

• denıyecem . . .

Yükleniyor...