Arkadaşlar besyo bölümünde okuyan okumuş var mıdır?

yetenek sınavı mı önemli yoksa ygs puanımız mı bir de yetenek sınavı zor mu nasıl oluyor besyoyla ilgili biraz bilgi verecek olan var mı? Önü açık bir bölüm mü atama felan nasıl durumda?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ygs puanın ne kadar yüksekse o kadar avantajlısın. Bir de AOBP puanın yüksekse süper olur. Yetenek sınavı için besyo hazırlık gruplarından iyi olan bir gruba git ve çalış. Ben 7 ay çalışmıştım. Her üniversitenin yetenek sınavı, sınav tarihleri farklı oluyor, takip etmen gerekiyor. Yetenek sınavları elbette çok zor, istifra edene kadar antrenman yaparsın. Önü açık bir bölüm, atamalarımız iyi durumda. Geçen yıl 1439 kişi atandı, ek atamada 90 kişi, Şubat atamasında 500 küsür kişi daha atandı. İlk atamada 69 puana kadar düştü, şubatta 67,5 ile giden oldu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• branşın lisansın yoksa biraz zor oluyor kondisyon lazım.
    170 le alan üniversitelerde var 330la alan üniversitelerde var her mülakata üniversitelerin belirlemiş olduğu miktar para yatırıyorsun
    ataması güzel kazanırsan oku kafan rahat eder hiç sıkıntısı yok atamada.

0|0
    0|0
    • lisansım var, yetenek sınavı nasıl oluyor peki onu anlatır mısın biraz? zorluyorlar mı neye göre eliyorlar?

• yetenek sınavları branşına göre ve parkura dayalı parkurlar bilgisayar zamanlı hız ve kondisyon gerekiyor koşu engeller vs vs. birçok parkur var burada açıklaması zor kısa zamanda ve doğru şekilde tamamlaman gereken parkurlar var kondisyona dayalı anlayacağın

• mekikte kaç koşuyorsun? :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşım var ama detayları bilmiyorum pek.

0|0
    0|0
  • Torpil cok donuyor besyoda.
    Yetenek sinavi her universitein farkli oluyor.
    İnsanlar yetenektn gecebilmek icin 1 sene hazirlaniyolar kurslarda ozel hocalaarla.
    Zor yani.
    Ben gecememistim

0|0
    0|0
    • lisansın felan var mıydı yani daha önce bir sporla ilgilenmişmiydin yoksa 1 sene öncesinde mi çalşmaya başladın

• Yoktu.
      Ama sectigim bransta iyiydim.
      Tabi bu yetmiyor
      Parkur cok sıkıntı
      Onun oncesinde kosuda var tabi

Senin bransin ne?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...