Şikeyi itiraf eden gsliler?

Bu kadar karakterli gs taraftarı olduğunu bilmiyordum helal olsun siz ne düşünüyor sunuz?

Şikeyi itiraf eden gsliler?

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaraylılarda biliyor şike olduğunu bugün gsnin gerçek şikeci olduğu kanıtlandı gsnin böyle kirlenmiş şampiyonluğu olsun isterim tabi bir rakip olarak ömür boyu herkez bunu konuşacak ve unutmayacak biliyordum ilhan cavcavın vereceğinden kendi ağzıyla gsnin şampiyon olsun istiyorum demesinden sonra bu mağlubiyete şike değil demek büyük aptallık
    Şimdi insanlar gerçekleri duyunca bu cevabı hazmedeyip ağlamayın diyecekler her zaman ki gibi 😂😂😂😂😂😂

1|0
    3|4

Erkekler Ne Diyor 14

• GS nin her galibiyetinden sonra gizliler başlıyo yine gayet güzel goldü kaleci kurtaramayacağını anladı olay bu ki GS bayada pozizyon kaçırdı Umut Bulut un pozizyonunda penaltı ve kırmızı verilmedi bunlarıda konuşalım Meloyuda tabiki burada eyw Meloya kırmızı olmalıydı de GS li olarak eyw dim ama bu pozizyon komik kaleci napsın Yasin Umut neler kaçırdı onlardamı şike yaptı?:)

0|0
    2|1
  • Bunlar gibi Galatasaraylıların MK ben bunlar olsa olsa fenevli olur çünkü sıke yapmaya onlar alışkın ANLAŞILAN golümüz sadece Gençler'e... Anladın sen

0|0
    1|0
  • Yok canım Gs Avrupaya açılan penceremiz şikeci olan Fenerbahçe ama kimle yaptı belli değil Kaleci korcan 6 ay hapis yattı boku bokuna Suçu neydi Ferhat gibi elelinimi çekti

0|0
    1|1
  • Futbol izlemiyorum artik su sike davalarindan gina geldi naparlarsa yapsinlar

1|0
    0|0
  • Haklı adamlar

1|0
    0|1
  • Hadi ağlayınnn :D

1|2
    0|0
  • Şike şike Şampiyonuz ulan

Fenevbahce köpğine fenevbahçe köpğine
    Şampiyon Cimbom yazdıracağız 💛❤️

0|1
    0|1
    • 6slilerden ancak senin gibi yumuşak i*ne çıkar zaten takımını bulmuşsun homo :D ahhahahah

• Sen de takımını bulmuşsun homofobik :)

Şikeyle yargılanan hep siz oldunuz. Bizim böyle şeylerle işimiz olmaz.

Ben tribündeydim. Kaleci hep zaman geçirdi. Oyuncular bize el kol hareketi yapıyordu. Bu mu şike?

• rezil bir goldü

1|0
    0|2
  • Algı operasyonu yapıyor yandaş medya yine ağlıyor. Şikeci bir takım taraftarları bu ünvandan kurtulup bize atmak istiyor pisliği. Fener AĞLAMA!

0|2
    0|1
  • Sorsaniza Galatasaray fomalari var mi ya da vardida eskiye dahir. Fotoolari ya da maci izlemisler mi ulan Galatasaray sike yapsa macin ilk yarisinda golu atardi neler kacirdilar kaleci gormedi topu hatta tereddutle atladi ve sneijder mukemmel frikigini cikardi bu nasil olcak

0|0
    0|1
  • Ben fenerliyim ama olmaz olsun böyle kulüp diyorum çünkü sürekli şike yaptık ve sanki yapmamış gibi davranıp başkalarına çamur attık.
    Bu sene ayarladığımız hakemlerle enaz 15 puan fazladan aldık, son dakika penaltılarıyla...

5|2
    1|1
    • Hahahahahha sen cinconlusun :D ayrica tekrarlıyorum fenev cincon 8tas :D hepiniz aynı b * un laciverti siniz :D

• Kendini gizlemene gerek yoktu cinconlu :D

• Bu soruyu soran büyük ihtimal hamsi kafalının teki şikeden Yargılanan kulüp taraftarı

• Bu fenevliler rakibi kötülemek için, bırak Gaatasaray taraftarı gibi görünüp numara yapmayı, cinsiyet bile değiştirirler, etek bile giyerler valla :D

4|3
    2|1
    • Hepiniz ayni b* kun laciverti siniz :D fenev cincon 8tas :D

• Bende Fenerliyim biz Avrupanın en önde şikecikerinden. biriyiz

3|2
    2|0
    • Hahahahha cinconluuuu fenevlii 8slii hepiniz aynı b*un laciverti siniz :D

• Hahahaja cinconlu seni fenevliyim diyerek ne ispat etmeye çalışıyon kancık :D

• Acı var mı acı hahhahaha ağlama fenev ağlama hahhaha

• fudbol hata oyunudur hata yapan kaybeder

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Taraftar mi yapti da sikeyi itiraf ediyor ya hahahahahaahahhahahaha😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Yaşasın ANADOLU TAKIMLARI!

0|0
    0|0
  • Ben fenerliyim, itiraf ediyorum, biz dünya şike şampiyonuyuz, en iyi şikeyi biz yaparız.
    Bu dünyada hiçbir takım bizim kadar şike yapamaz

1|2
    1|0
    • Sen cinconlusun tekrarlıyorum 8taş da fenevde cinconda aynı b*un laciverti siniz :D ayrıca şikenin kralı da 6sdir :D bunu bil

Yükleniyor...