Kızlar neden erkeklerle yakın arkadaş olursunuz?

neden erkeklerle yakın arkadaş olma gibi bir arzunuz var, heleki sevgiliniz varken. Bir sevgili bulmuşken, hayatınızı onunla paylaşma ihtimali olan bir insanı, neden başka erkeklere ihtiyaç duyarsınız. neden bu sebepten bir sürü ilişki biter. Neden yakın arkadaş olduğunuz erkeklere bu kadar çok güvenirsiniz, onları erkek kategorisine sokmazsınız.. Onların niyetlerinden nasıl bu kadar eminsiniz...Sevgili olmak sizin için bu kadar basit bir şey mi, bu kadar basit misiniz?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• çok yanlıs düsünüyosun bence.

sevgilimizin olması baska bir erkek arkadasımız olmasına engel degil kesinlikle.

sevgilimiz baska erkek arkadas baskadır..

arkadas iste adı üstünde. yani bunu pek acıklmaya bile gerek yok aslında.. bir kız arkadas neyse erkek de odur gözümde..

cinsiyetine göre arkadas secimi yapmam. fikrilerme uygun davranısları hosuma gidyorsa anlasıyorsam ve karsımdaki de aynı düsüncede ise arkadasızdır..

tüm bu ortaklıklara ragmen " a yok seninle arkadas olamam. cünkü sen erkeksin. ve benim bir sevgilim zaten var. sana gerek duymuyorum" diyecek degiliz..

zaten gerek duymak ne alaka?

1|1
    0|0
    • Ben zaten, sizin gözünüzdekini anlam veremiyorum. lafa gelince her erkek aynı da, bu özel insanlar neden erkek kategorisine girmiyor. onların niyetlerinden nasıl kendinin olduğu gibi emin olabiliyorsun. Onların sana ne gözle baktığını nereden biliyorsun. Sana bakarken zevk almadığını? Sen erkek değilsin anlayamazsın, bir erkek bakmakla bile haz alır. Sen neden başka erkeklerin hazları olabilme ihtimalini göze alabiliyorsun. yemeyin beni .

• herkes sen evet.. kimse senin icini bilemez.. sen de kimsenin icini bilemezsin..

o zaman senin hiç kız arkadasın yok dimi ?

• Kendi cevaını keneden veriyosun ya, laf demek gelmior içimden.Kimsenin içini bilemeeyizde neden emin oluyorsun o zaman bu insanlardan?

kendimden mi bahsedeyim. Aradağımı insanı bulduğumu sanınca, her kızla irtibatımı kestim. iş arkadaşlarımla bile sınrı aşmamaya gayret ettim. Dışarıda ki kızlara bile bakmamaya çalıştım. ANladın mı? Bende zevk alıyorum her kızla konuşmaktan. bunu cinsel zevkolarak bahsetmiyorum. Ama sonuçta karşı cinsle alakalı. ben bunları savunurken kendimi ayrı tutmuyorum zaten

Kızlar Ne Diyor 1

• O bozulan ilişkilerde arkadaşlık boyutu aşıldığı için sorun vardır.Sevgilinle davrandığın gibi gidipte arkadaşım dediğin karşı cinsede yaparsan elbette sorun bekle.Ama sınırlarını mesafeni bilirsen sorun olmaz.Bazen karşı cinse anlatmak iyi gelebiliyor.Çünkü senin gibi hissedemeyecek ,anlayamayacak ,bilemeyecek.Objektif olacak kısacası durum bu.

1|1
    0|0
    • Sevgiline davrandığın gibi derken? Sevgiline güldüğün gibi bir başka erkeğe de gülüyorsun. Sevgilinle yan yana yürüdüğün gibi bir erkeklede yürüyorsun. hangi davranışları kastediyorsun. Ve o davranışları kim koyuyor karar veriyor. neden kabul etmek zorundayım? Madem kadın erkek fark etmiyor, neden "karşı cins"e anlatmak iyi gelsin. Ayırım yok amdem... O adam kimki, benim ilişkim hakkımda karar veriyor...

• "Hayatına bir kişiye adamak olduğunu. Dünyadaki hiç bir kzıın veya erkeğin ondan önemi olmadığını..."

ee o zaman insnalar evlenince kendini ine kapatsınlar.. nasıl olsa baska arkadasa ese dosta ihtiyac yok.. birbirlerine yeterler.. kendi aralarında konussunlar kararlar versinler.. yakınlık vs her seyi kendi aralarında olsun. kimseye ihtiyac yok..

böyle bir anlam cıkıyor?

• farklı bir şey mi dedimben zaten?

Erkekler Ne Diyor 2

• Sendeki mantık çok basit ve bu mantık mantıksız bana göre. Bir kadın ile bir başka kadın nasıl arkadaş olabiliyorsa, bir erkek ile de bir kadın olabilir. Bu nedenle bir ilişki bitiyorsa güvensizlik var demektir. Güvensizse zaten bir taraf o ilişkiden bir b*k olmaz. Yani suçu 3. kişilere atmaya gerek yok.

2|0
    0|0
    • Neyin güvensizliği? Hangi kitapta yazıyor güvensizliğin sınırı? Güven dediğin güven veren ile olur. Sen güveni kız arkadaşının birbaşka erkekle öpüşmeyeği güvenini arıyorsun bende ,yakın olmayanını samimi olmayanını arıyorum. Senin düşüncen hangi kitapta var, benim ki hangi kitapta var. He hiç bir yerde yoksa, sence benceler vardır. o zaman sence olan bir şeyi başkasına doğru kabul ettirmezsin ve genel doğru kabuledemezsin..

• Sınır yazmıyorsa o zaman kız arkadaşın istediğini yapar. Yapmasını istemiyorsan onunla sevgili olmadan konuş.

• basküler kesnilkle haklı.

sendeki mantık çok basit.

her seye nerde yazıyor kim diyor neye dayanarak sorularını soruyorsun..

kendin dedin ki "sevgili olmak öpüşmekten yakınlıktan ibaret mi?"

bunu diyen biri olarak.. yani sevgilisine sadece bu gozle bakmayan bir erkek olarak neden diger kız arkadaslara yatarım gözüyle bakıyorsun anlayamıyorum..

dna'nda falan bir seyin yazmasına gerek yok.. insanlar çevrelerinde kız-erkek arkadasa ihtiyaç duyarlar. Yakınlıgı sevgiliyle aynı olmayan arkadaslara

• Bence saçma. İnsan kendini bilirse ve ilişkide güven sorunu yoksa arkadaş olunabilir. Benim çok yakın 2-3 dostum var öyle mesela. Sevgilisi de var birinin. Çocuk beni tanıyor. İyi de anlaşıyoruz. Ne sorun olabilir ki? Sorun olmamalı bu.

1|0
    0|0
    • Dost mu, erkek dostlarınla olduğundan başka hiç bir farklı duygu,his olmadığını bana bir insan evladı ispatlayamaz.. kız erkek fark etmiyorsa, erkek arkadaşlarınla olan ilişkinden farklı hiç bir şey olmaması,canlanmaması lazım beyninde. Sırf gözünle bakarak bile, kaldırabildiğin o şeyi, bana erkek arkadaşlarınla olandan farksız deme..

• Anlatma zorunda değilsin. Bana delikanlı gibi, şunu diyebliirsin eğer içinde varsa, evet yanlış ama ben yapıyorum.Yapmaktan keyif alıyorum. Ben bunun doğruluğunu yanlışlığını tartışıyorum. şurada yanlış anlama bunu söylemedin diye delikanlı değilsin demiyorum. içinde varsa söyle yani,yanlış analama.

• Bunun yanlış anlaşılması söz konusu değil. Seni tanımadığım için ne söylersen söyle dikkate almam zaten. Şunu söylüyorum benim çok yakın kız arkadaşlarım var ve ben asla onlara kötü gözle bakmadım. Onlar da beni çok iyi tanıyorlar. Yani karakterle alakalı. Erkekle kadın arkadaş olmalı olabilir de. Sevgilisi varsa da olabilir nokta.

Yükleniyor...