Alex'e saygı duyuyorum dıyenler ?

tüm takımlar rakıptır fakat donu alex olunca kardeşiz derler ...o kadar onemlı mı kı stratejik bakımdan ?

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• bütün ülkenin bütün takım taraftarının sevgisini kazanabilmiş birine saygı duymamak haksızlıktır.

alex ve hagi türkiyede en çok sevilen iki yabancı dır.üçüncüsü ne zaman gelir bilinmez.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Puffss :/ Alex.de kimmiş :) C.Ronaldo'ya daha çok saygı duyarım adam makine sanki insan değil :D

0|0
    2|2
  • alex çok içten ve samimi gelmişti bana. fenerbahçe oyuncularını sevmem pek ama onda ruh vardı ya hangi takımda olursa olsun hissettirdiği önemli .

0|0
    0|0
  • alexe laf yok , adam gibi adamm

0|0
    0|0
  • hataydı yollamak ya yönetim yanlış yaptı

0|0
    0|0
  • alex gitmeseydi mükemmel bir futbolcu muhteşem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• alex için en son melo açıklama yaptı herkezin saygı duyduğu yegane insan bize bile katkı sağladı diye türkiyede yardımcı oluyormuş diğer brezilyalılara böyle bir adama saygı duymayacaksın da ne yapacaksın şimdi yönetim bu sevgiyi kullanmak istiyor alexin coriitibadaki formlarını fenerıum da satacakmış hala doymadılar kanımızı emiyorlar neyse alexle sonsuza

1|0
    0|0
  • saygısızlığını görmedik

1|0
    0|0
  • alex=insan+topçu+kültürlü

bir bjklı bunu söyleyen

1|0
    0|0
  • bir bjk lı olarak Alex' i seviyordum. Nasıl Hagi' yi sevdiysem... Gerçek takım liderleri, harika oyunculardı...

1|0
    0|0
  • Türkiye'de her takımın sevgisini kazanan böyle bir futbolcu hiç olmadı,saygıyı sevgiyi hak eder fazlasıyla.

1|0
    0|0
  • bi gs li olarak fenerdeki tek adamdır kanımca

1|0
    0|0
  • Alex İyidir..

1|0
    0|0
  • Alex karakteri ve futbolu ile gonulleri fethetti saygili biridir bu yuzden herkes onu sever

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak Aykut Kocamana daha çok saygı duyarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...