Şuan konuştuğum kişinin ne yapmak istediğini anlamıyorum

11 gün oldu konuşalı herşey çok güzel gidiyordu iyi anlaşıyoduk buluşuyoduk beraber vakit geçiriyoduk son iki gün birden bişey olmuş gibi mesaj atmıyor soğuk davranmaya başladı ben de sana karşı irşeymi yaptım bişey mi oldu dedim ve geç cevap attı hayır yapmadın ama sana söylemem gereken birşey var dedi bende söyle dedim yüz yüze dedi beende aradım kötü birşey mi var dedim kötü ne olabilirki dedi bende o zaman söyle dedim o da olmaz yüz yüze dedi konuşmak istemiyomusun benimle dedim yok öyle birşey dedi peki ne yardım edin yarın buluşucaz ve söylicek kendimi çok kötü hissediyorum bu arada 10 ay biriyle çıktı yeni bir ilişkiden ayrıldı çok seviyormuş ama artık yüzünü bile görmek istemiyormuş.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Anlaşılan yarasını senle sarmaya çalışmış. Sen üstüne durma, hemen gtmesine de hazır ol. biranda bir şeyler vermeye başlarsan, seni hep onla kıyaslar. Ve aynı tadı alamadığını düşünür. Sen hiç bir şey verme, bırak istediği varsa kendi alsın. Sana alışsın... Sonra kıyaslamayı bırakacağı vakit, sende vermeye başlarsın.. he olmayacaksa hiç olmaz zaten.. bırak şimdiden kendini hazırla, ona bağlama..

0|0
    0|0
    • o mesaj atınca hep attım ağırdan aldım kendimi zaten

Erkekler Ne Diyor 5

• Amaan basit kız düşürme taktiği ama çook işe yarar. Gez toz ondan sonra soğuk davran kız meraklansın sonra ansızın seni seveyorem desin pehh sendemi düştün kız tuzağa. Bence buluşma zamanında oraya gitme işim var de daha sonra de korksun biraz. Güven bana..

0|0
    0|0
    • hani biraz olsun tanırsın ya tuzağa düşürme tarzında biri değil ki

• senden emin değil, bence zaman harcama anlattığına göre sonunda üzülebilirsin

0|0
    0|0
    • peki yarın bana ne söyliyebilir olumsuz değil konuşmak istemiyormusun dedim öyle birşey yok dedi ne yani peki?

• boş versene onu bas tekmeyi al sosyalisti gör erkeği

0|0
    0|0
  • teklıf etcek ıste cok acemısın

0|0
    0|0
    • ya inş. öyle olur çünkü hoşlanmaya başladım

• tamam etmezse gelicem sorucam sana :Dyapıcam bi kıyak :)

• onu daha dusunmedım yeter kı ıste bıseler yapılabılır :D

• aradığını bulamamış sende demek ki

0|0
    0|0
    • ama ilk buluşmamızda farkını gösterdin çok iyisin dedi.

• o işte farklı tanıdığım erkeklere benzemiyordu yavşaklık yok mülayim yani

• valla kimin yavşak olacağını hiç bilemiyosun düzelir umarm ne diyim

Kızlar Ne Diyor 3

• ne dıycennı soylıyımben sana eskı kız arkadsıını unutamadıgınnı ve senden ayrılmak ıstedıgını soyleyecek

0|0
    0|0
  • kızla barısmıs olabılır

0|0
    0|0
  • sewgılısıyle barısmıs olabilır

0|0
    0|0
    • bitti ama onun için o kız ikiside istemiyormuş.

• eskı sevgılısıyle 10ay cıktıgına gore olumlu yanıt alabılırsın ama sakin ol her ıki secenegede hazırlıklı ol çıkma teklıfı ederse mesaja yorum at .d

• tamam çook sağol :)

Yükleniyor...