GALATASARAY farkı açıyor sizce şampiyon olurmu?

En yakın Rakibimiz ile Fark Maç fazlasıyla 6 puan Ve son 2 haftalık Kolay bir maç kaldı.

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• galatasaray mersını yendıgı gun sampıyon oldu zaten... bundan sonra 17 sı bır araya gelse elımızden sampıyonlugu alamaz.. 4 yıldızı takacagız esas durusa gececek herkes.. herkes haddını ve rutbesını bılecek...

1|0
    0|0
  • şimdide attığımız golü şike diyorlar ayrıca stancunun atamadığını da ankarada oynanan maçta gol atınca sesleri çıkmıyordu bu maçta atamayınca şike oldu bu takım şike şike şike şampiyon

1|0
    0|1
    • Şike yapmıyoruzki Neden şike şike diyosun Şike Yapan bir takım Delille gelir. Türkiyede Şike yapan 2 takım var Fenerbahçe ve beşiktaş Delilleriyle GÖsterdiler bunu. Gsye şakada olsa şike deme bence Çünkü Gs şike yapsaydı şu an 20. değil 30. şampiyonluk kutlanırdı

• beşiktas şike yapmış vay be daha fazla yazmama bile gerek yok :)

• Kardeşim algı operasyonu bu siz bakın keyfinize yarın uzatın ayaklarınızı fenerin puan kaybetmesini bekleyin rahat olun ;)

• 90. dakikada fenerbahçeye hediye edilen o gol var ya bakın şimdi nasıl etkileyecek. 2'li averajda üstünlük yok ama genel averajda Fenerbahçe üstünlüğü var. 2-1 yerine 2-0 gerçek skor olsaydı daha iyi olurdu. O zamanlar diyorlardı oglum 1 gol ne olacak atsa ne olcak diye sonuçta yendik diye bakın nasıl etkiliyor : ) biz 1 maç kaybetsek şampiyon olma gibi bir durumumuz kalmıyor. Ha Tabi rizeyi 8-0 yenmezsek :D

0|1
    0|0
    • Arkadaşım GALATASARAY Maç kaybetmiyor neyin kafasını yaşıyon?

• kaybedebilir. bu işler belli olmaz yukarda da yazdım beşiktaş maçını kaybetse işler sıkıntıya giriyor. Ha ben ille de kaybedecek demiyorum. Önce bir yukarda yazılanı anla. Bana kalırsa Gs alır götürür şampiyonluğa bu kadar yakınken fener bile olsa rakibi üst üste koyar katlar katlar s*ker atar : ) Ama işin diğer türlüsü olabilir diye yazdım ben yukarda

• genclerbirliginin kalecisi
    -uzansammı topa yhaa aman boşver s:Sss

0|2
    2|2
  • 0|1
    0|1
  • Bu hafta fener puan kaybederse kesin.

0|0
    0|0
  • 0 derbi galibiyetiyle beşiktaş gelirde haftaya maçı alırsa sıkıntı.:D

0|0
    0|0
  • Son 2 maç bence kolay olmayabilir. Biri derbi ve Beşiktaş en kötü 2. olmak isteyecektir.
    Diğeri ise kümede kalma mücadelesi veren Rize. Eğer Rize Akhisar'da puan bırakırsa Balıkesir'e geçilme ihtimalleri var. Fenerbahçe geri kalan tüm maçlarını kazanırsa ve Galatasaray derbide yenilirse eğer Fenerbahçe averaj farkı ile şampiyon olur.

0|0
    0|0
    • Rize kaldı sayılır zaten beşiktaştan en kötü 1 puan alırız içerde kaybetmeyiz herkes rahat olsun.

• Daha dun galatasaraylı değilim diyordun ayıptır ayıp çekirdek

0|0
    0|0
Yükleniyor...