Bu nedir boyle ya nasil biseydir?

skandale gel su golu FENRBAHCE atsa yarın savcilar gorev basındaydı

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• görünen köy kılavuz istemez
    maç satılmış belli

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• https://vine.co/v/Old7MP3axzx
    Aman tanrimmmm skandalllll 😂😂😂😂

0|1
    0|0
    • bak burada keci diger tarafa hareket ediyor siznkinde boyle bisey 2 pozsyon cok farkli

• adamın yagana caprıyo top burada barajda yagını uzatan ve top yon degiştiriyor

• Off daraldim arkadasm babamda fenerli tebrik ettti yapmayin boyle

0|1
    0|1
    • evet cok iş basarmıssınız tebrik oyuzden dir... kalecinin eline bak

• 3 senedir uyeyiyim engelle beni bende engelliorm muhattap olmayalim 3 senemi atamam cope by

• Ağlama fenev ağlamaaaaa

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Şutu atan oyuncu Sneijder se gole şaşirmak aptallıktır

1|3
    0|0
  • Gayet guzel bir gol atti sneijder anlamadim?

0|2
    0|0
  • temiz bir gol ayrıca fener atsa hiç bir b*k olmazdı rahat ol

0|2
    0|0
  • l*n ne alakasi var o zaman 2 volkanda sikeci 2sidr fenevli biri arenada biri hollandada sneijdere karisini satti

0|1
    0|1
  • kac paraya gitti acaba

0|0
    0|1
  • Ne alaka?

0|1
    0|0
  • Biz fener maçlarında neler neler gördük.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • Hassktrln fener neler yapti ulan hakem odasina bodoslama dalan baskaniniz var

0|0
    0|0
  • 6s şikede de kral

0|0
    0|0
  • Bu nedir? Volkan topa uzanmıyor bile. Volkan şikemi yaptı şimdi? Ters ayakta yakalanmak nedir biliyormusun sen? Önce biraz futbolu öğren, sonra gel burada konuş. Futbolu bilmeden kasıtlı olarak pislik yapmaya çalışma !
    https://www.youtube.com/watch?v=gAS3-hh7gX0

0|2
    0|0
    • O BU GOLLE bu golu naasil bir tutyosn birinde top 90a gidiyo birinde kalecinn ustune volkan kıprdayamiyor bile golde boyle 1000 lerce gol atilmiştir ama sizin bugun atıgınız gol daha dogrusu kalecinin yedigi gol kesinlikle normal degil... 2 golu de izle

• aziz oldukca sizn ne albayraka ne duruste ihtaycınız var. merak etme 3 sene daha kalsın 2 sampiynluk garanti sizin

• Allah hayırlısını versin kardeş, ne diyim

• Balıkesir deplasmaninda Meirelsin attığı golde kalecinin nasıl topu içeri aldığınida Gördünmü?

0|2
    0|2
    • su golun savunmasını boyle yapıyosun :) bu gol temiz ise manukyanda bakire dir

• Bu golü sizin ayinizda yerdi hikaye anlatmayı bırak

• bizim ayı kaleci degilki.
      ayı

• Refleks denilen bir şey var hiç duydunuz mu? O an vücut kendini zorda hissettiyse bedeni korumak için kolu aşağıya doğru çeker. Normal bir durum bu. Sakıncalı bir pozisyon yok ortada.

0|2
    0|0
    • su golu fener atsa sakıncali olur reflex olmaz
      ama gs atınca reflex oluyor normal seyler bunalr :D
      zaten mac oncesi cavcavın aciklamalrıda normaldi
      stancunun kacırdıgı golde

• Neredeyse hakaret edeceksiniz ve profili açayım öyle mi? Gerçekten komiksiniz :) Ve evet, hayatımda futbol oynadım. Ama bir türlü sarmadı.

• niye kufur edim.. fikri oladan bilgi sahibi olup bisey bildigi insalra kufur etme geregi duymam ben zavaliligi ile basbasa bırakirim..

Yükleniyor...