İzlerken daldığınız, sizi alıp götüren film sahneleri? Tek sahneyi dalıp kaçırdığım için 5-6 geri aldığım oldu.

Geçenlerde bir film izliyordum.

Bir panaroma var, önünde karakterlerimiz bir müzik giriyor. Aynı sahneyi 5-6 kez geri almak zorunda kaldım. Neden derseniz zaten genelde de kolay dalabiliyorum hayal dünyasına, bir anda aklıma birşeyler getiriyor ve dalıyorum.

Ee tabi bu sefer de konuşulanlar kaçıyor, geri alıyorum tabi ama yine aynısı :)

Her seferinde geri alırken, tamam bu sefer dememe rağmen yine dalıyorum yine kaçırıyorum. Her zaman da olmaz tabi sahne çok önemli burada.

Yani en etkilisi belki müzik oradaki diyeceksiniz ama bence komple sahne önemli. İşte yani insanı o anda yakalayıp götürüyor.

Sizin de var mı buna benzer deneyimler yaşadığınız sahneler?

Film adı ve sahne adı verebilir ya da daha güzeli link verebilirsiniz. Biraz daha dalalım, bakmayın aslında çok zevkli oluyor.

P. S. : Titanic yazmayalım lütfen. so cheap romance

Güncellemeler:
müzik ön planda olsa da bir bütün olarak bence mükemmel bir sahne

link

0|0
106

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 5

• http://youtu.be/lmG57WlIpEc İsyan filminin bu sahnesi. Belki şimdi izlediğinizde etkileyici gelmeyebilir. Ama filmdeki aksiyona kendimi kaptırıp, bir anda bu sahneye düştüğüm anı unutamıyorum hala.

0|1
    0|0
  • mel gibson : cesur yürek filmi

adamın topuzla kafasını ezişini 10 larca kez izlemişimdir.

ayrıca yine mel gibson: vatansever filminde top mermisinin bir askerin ayağını nasıl kopardığınada defalarca bakmıştım

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • qt, qt dan verir tabi örneği :)))

müzik burada da çok etkili değil mi qt? biz senin kadar anlamayız gerçi tekniğinden falan ama. güzel sahne sevilir zaten

• tanımıyorum seni kimsin:D

• bida izle ama bu sefer dal

• Any Given Sunday- Al Pacino Speech

0|0
    0|0
  • quantom of solance hastane sahnesi eva green ile

0|0
    1|0
Yükleniyor...