İzlerken daldığınız, sizi alıp götüren film sahneleri? Tek sahneyi dalıp kaçırdığım için 5-6 geri aldığım oldu.

Geçenlerde bir film izliyordum.

Bir panaroma var, önünde karakterlerimiz bir müzik giriyor. Aynı sahneyi 5-6 kez geri almak zorunda kaldım. Neden derseniz zaten genelde de kolay dalabiliyorum hayal dünyasına, bir anda aklıma birşeyler getiriyor ve dalıyorum.

Ee tabi bu sefer de konuşulanlar kaçıyor, geri alıyorum tabi ama yine aynısı :)

Her seferinde geri alırken, tamam bu sefer dememe rağmen yine dalıyorum yine kaçırıyorum. Her zaman da olmaz tabi sahne çok önemli burada.

Yani en etkilisi belki müzik oradaki diyeceksiniz ama bence komple sahne önemli. İşte yani insanı o anda yakalayıp götürüyor.

Sizin de var mı buna benzer deneyimler yaşadığınız sahneler?

Film adı ve sahne adı verebilir ya da daha güzeli link verebilirsiniz. Biraz daha dalalım, bakmayın aslında çok zevkli oluyor.

P. S. : Titanic yazmayalım lütfen. so cheap romance

Güncellemeler:
müzik ön planda olsa da bir bütün olarak bence mükemmel bir sahne

link

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• link bunu aklıma getirdi sorun fena oldum :(((

1|0
    0|0
    • kimi rüyalarımız gibi olmuş :(

• iyi filmdi :/

• Adı ne filmin

Kızlar Ne Diyor 10

• link ve link pek romantizm içermiyor 2. ama legolası izlerken dalıp gimlinin ne dediğini anlayamamıştım :D ha bir de bu var link izlerken ağladım, evet :D

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • ya sürücü diye bi film izledim aklımdan çıkmıyor yok böyle bişey.. seneryosu mükemmeldi başroldeki oyuncu ryan gosling çok başarılıydı.. böyle bir aşk varmıdır bilmiyorum.. sahne konusuna gelince filmdeki bütün sahneler güzeldi:):)

0|2
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • zeta jones u izlerken mi dalıyorsun çekingen ahaha. banderas ın yüzü gözü bile görünmüyor ya :))

• E be sende ((=.

Sahne süper,oynayanlar süper..daha ne? Ay mayhoşlaştım daslkjdklaf.

• hahaha tamam birşey demedik. kılıçlar çekildi hemen çok etkisinde kalmışsın sen bu sahnenin

• link

uzaklara dalmıyorum gerci.

0|1
    0|0
    • izlemiştim bunu biliyorum dalınacaktan ziyade hatırlanacak bir sahne bu bence. güzel ama

• link

çok var

0|1
    0|0
  • Bahsettiğin şekilde bir şairanelik içermese de baya bir severim. link

0|1
    0|0
  • var da link bulamadım.:S

0|2
    0|0
  • pesteki pozisyonlari geri alip alip izliyoruz biz :D.

0|1
    0|0
  • Biraz abes kaçacak ama selvi boylum al yazmalımı ne zaman izlesem sahneleri beni benden alıyor.:)

0|1
    0|0
    • neden abes kaçsın. iyi filmdir. yerli film diye kötüleyecek halimiz yok.

• bilemeyeceğim. bu sitede öyle geri kafalılar var kaç defa tepki yaptılar.

• boşver sen. hepsi de oturup izlemiştir minimum bir kez.

Erkekler Ne Diyor 5

• link İsyan filminin bu sahnesi. Belki şimdi izlediğinizde etkileyici gelmeyebilir. Ama filmdeki aksiyona kendimi kaptırıp, bir anda bu sahneye düştüğüm anı unutamıyorum hala.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • qt, qt dan verir tabi örneği :)))

müzik burada da çok etkili değil mi qt? biz senin kadar anlamayız gerçi tekniğinden falan ama. güzel sahne sevilir zaten

• tanımıyorum seni kimsin:D

• bida izle ama bu sefer dal

• mel gibson : cesur yürek filmi

adamın topuzla kafasını ezişini 10 larca kez izlemişimdir.

ayrıca yine mel gibson: vatansever filminde top mermisinin bir askerin ayağını nasıl kopardığınada defalarca bakmıştım

0|1
    0|0
  • Any Given Sunday- Al Pacino Speech

0|0
    0|0
  • quantom of solance hastane sahnesi eva green ile

0|0
    1|0
Yükleniyor...