Sevgilimle ayrılalı 3 gün oldu

kendini dışarılara attı gezıyo sen cok sıkıyodun dıyor. bı kac erkekle tanısmıs cok zoruma gidiyor onun bole yapması sizce ne yapmalıyım? barısmak ıstyorum tekrar :(

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Küfür edicektim ama etmiyorum.. Erkeklerle tanışıp,dolaşmasına göz mü yumacaksın.neymiş o bunu seviyormuş. Sende onunla birlikteyken başka kızlarla yatıp kalk o zman.Sen seviyorsun bunu yapmayı diye o da göz yumsun. böyle aptal aptal şeyleri savunmayın insanlara. Bırak gitsin. karaktersizliğini belli etmiş zaten, senden sonra gidip hemen birileriyle takılmasıyla. Çok mu sıkıyordun, demekki seni sevmemiş. Seni sevse yanında olmakla keyif alırdı. Başka erkeklere ihtiyaç duymakta ne demek.. Bırak gitsin, üzülmeye değmez. Başka erkekler yüzünden senden oluyorsa ve sende üzülüyorsan git kafanı duvarlara vur. Geri dönmeye çalışma yoksa onu öyle kabul etmek zorunda kalırsın. Gezmesine bir şey diyemezsin. Sinir olunacak bir şey değil bu. Haber alma, bırak napıyorsa yapsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• inadına yapıyordur belki..

belki de senden sogumustur sıkmaların yuzunden.. tamamen sogu ondan kop onu bitir diye böyle yapıyordur.

barısmak istiyorsan da git konus.. onun hayyatına da saygı duy biraz.. senden hemen sonra erkeklerle tanısması hos degil tabi ama kız arkadasın belki de kendini dısarılara atarak bunu ne kadar cok sevdigini buna itiyac duydugunu belirtmek istemistr.

0|0
    0|0
    • zaten hep bu yuzden oldu benı cok sıkıyosun falan ded

bende ne yapacagımı bılmıyorum vazgecmek ıstemıyr

• tamam yapcam bunu ama ıstemezse dıye cok korkuyorum dogru cunle bulamazsam dıe ıkna edemezsem dıeee

• artık orası sana kalmıs. ikna edeceksin. .seviyorsan seviyorsa olacaktır tekrar..

• onu geri istiyorsan istediği gibi biri olcaksın. ama o kız daha ilk günden kendini sokaklara atıp erkeklerle tanışmışsa ı ıh uzak dur o kızdan

0|0
    0|0
  • sevseydi zaten kendini disarilara atmazdi ... erkeklerle de hic tanismazdi ... bence barismaktan vaz gec ,..1 haftada unutur o seni ...

0|0
    0|0
  • barışma çünkü o direk ilk fırsatta bi erkeğe gitmiş sende bi kıza git bakalım ne oluyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• o kızın gözü zaten dısardaymış sen barışsanda onun gözü hep dısarda kalacak ki bu saatten sonra barısmaz bence

0|0
    0|0
  • Sevmeyene yol ver

0|0
    0|0
  • Yapman gereken ona misilleme yapmak.

0|0
    0|0
    • nasıl yani ?

• bende bunu beceremıyuorum yaa kahretsın cok kıskancımmm bu yuzden bole olduuu.

• ya afedersın ama o dengesız kızımı kıskanıyorsun annenı kıskan teyzenı halan ı kıskan baska bırını bul kıskanacak

Yükleniyor...