Gs-gb maçında asagidaki gol pozisyonunda şike var diye twitterda paylaşmıslar. Sizce de şike varmı?

Sizce de şike var mı bu pozisyonda

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yok daha ne olur mu gs ki olduğum için değil ama.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• hayır yok kaleci topu göremiyo defans oyuncusunun bacak arasından geçiyo top eğer başka açıdan bakarsan zor top olduğu anlaşılır

1|0
    0|3
  • Uha şike

0|0
    0|0
  • Kedi yetişemediği ciğere mundar dermiş, arayın artık ne bulacaksınız bakalım. Galatasaray şampiyon oldu, geçmiş olsun herkese.

1|0
    0|0
  • başkanı g. s yi yenemeyiz dıyen klübün topcuları ne yapsın başkanlarınımı üzsün

stancuda gol kaçırdı

0|3
    0|1
  • www.facebook.com/.../ en güzel açı
    şikenin en güzel kanıtı.

0|2
    0|3
  • şikenin allahı allahı hakem desen o köpeği atmadı o da namussuz cavcav zaten macı satcagını itiraf etmıstı ben sasırmadım

0|1
    0|0
  • Kaleci elini çeker stancu topu kaleciye verir melo atılmaz kupayı verin şu cincona insanları uyutmayın

0|0
    0|1
  • Ben koyu bir Gs liyim ama kaleci elini uzatmadibelkide uzatamadi sike denmez hemen. Hakettik kazandik

0|1
    0|1
  • Şike felan yok. Şampiyonluk gidince fenerliler başladı gene :D

1|0
    0|1
    • l*n adamların başkanları açıkladı bizzat azından nasıl şike yok biz olamazsak gs olsun dedi git izle videosunu

• @exsoso fenerin lig başından beridir aldığı haksız penaltıları. Fenerbahçe lehine verilen kararları ilginç golleride görün o vakit.
      https://www.youtube.com/watch?v=m64yScZNyg8
      Bunlar ilk sezonki maçlar, bide ligin ikinci yarısını saymıyorum bile :D 3-4 Hafta önceye kadar şampiyonuz diyenlere bir şeyler oldu :D

• %100 lük verilmeyen bir sürü kırmızılar var onlara ne diceksin bu maçta zaten melo en az 4 pozisyonda kırmızı görmeliydi ama hakem vermedi niye çünkü haftaya derbi var.

• Sike felan yok sike olsa o dakikaya kadar coktan gol olurdu hatta genclerbirligi gol atsa maci yenerdi

0|0
    0|0
    • E * Fenerbahçe 2011 sezonunda gaziantep ile şike yapmış diyonuz.. O gol kadıköyde 90+4 de geldi.. hemde dirtekten döndü arkadan boş toptan attı santos.. Bunada şike şike diye yırtındınız?

• İşte Galatasaray'ın galibiyetine çamur atmaya çalışıyorlar.

0|0
    0|0
  • Bana para verğğhh

0|0
    0|0
  • Fb şike yaptı diye herkes mi yapmak zorunda

0|0
    0|1
  • Bak bak volkan Galatasaray maçında şike yapmış, topa hamle bile yapmıyor :D
    https://www.youtube.com/watch?v=gAS3-hh7gX0

0|0
    0|0