Galatasaray-Gençlerbirliği maçının özeti ks halkı?

Galatasaray-Gençlerbirliği maçının özetiGalatasaray-Gençlerbirliği maçının özeti ks halkı..?

0|0
36

En İyi Kız Görüşü

• fenerbahçeliyim ilgilenirimde futbolla galatasarayıda günahım kadar sevmem. dağdaki teröristler bile daha iyidir onlardan ama bu maçta şike değil beceriksizlik olduğunu düşünüyorum. son pozisyon serbest vuruş bikaç tane daha var pozisyonları golde olabilirdi.

0|0
    0|0
    • Kalecinin yediği golü gördünmü?

• Kötü değil ...

• gördüm maalesef sinir krizi geçiriyodum

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• anlasilan top sadece kaleye girmemis :D :D ^_^

1|0
    0|0
  • şampiyon CİMBOMBOOOOM oleeeeeyyyy

HAHAHAHAHHAHAHAHA

:) :) :) :)

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Gördük kardeşim bugün sahada olanları belliydi ama olacağı başkanları açıkladı zaten biz olamıyorsak gs şampıyon olsun diye ama şike yok ha (!)

1|0
    0|0
  • Ağlama kardeşim

1|0
    1|1
  • AĞLAMAAA fener AĞLAMAAA

2|0
    1|1
    • ağlamak onların kaderi :)

HAHAHA

• aynı pozisyonlar fenerbahçeyede vardı ama kimse konuşmuyosa biz neden konuşalım kardeşim sen melonun yaptığı faulleri gördünmüde konuşuyosun biz bunları geçtik şikeyi tartışıyoruz

• hadi kardeşim hadi işine nasıl geliyosa öyle görüyosun peki madem nasıl biliyosan öyle yap artık sana cevap yazmicam

• O yüzden mi penaltısı verilmedi. Tellese yapılan faulde kırmızı. evet meloda kırmızı olmalıydı. Kalecı uzansada tutamazdı ters ayakla yakalandi

0|0
    1|0
  • geldi düşmanlar yine başladı şike şike şampiyon bu takım ;)

0|0
    1|1
  • yaa kazanda 1 0 kazanmasin galatasaray cok ucuz sampiyonluk oldu 1 0 lar son dakika golleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...