Gençlerbirliği kalecisi belli etmeseydi keşke ya bu kadar şike olduğunu ne dersiniz?

Çıkarması zor bir pozisyon kaleci napsın demi

Güncellemeler:
Sizin gibi taraftar olmaz olsun harbi diyorum adam öldürse sizden bir oyuncu alkışlarsınız o derece kör kütük bağlanmışsınız

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sikeciler

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sike konusunda beceriksiziz bizde biraz yardimci olsaniz ya? Nasil yapilir nelere dikkat edilmeli falan. Ama sonu metris olmasin lutfeeeen onu da ogretin😂😂😂

0|0
    0|1
  • Hep öyle olur zaten

0|1
    0|1
  • üzülüyosanız oynamayalım

0|1
    0|1
  • Hayirdir takiminizin ismi şikeyle anılınca simdi baska takimladami b*k atiyonuz

0|2
    0|3
  • dağilın gençler Şampiyon belli ikinci kim?

0|0
    0|1
  • İzlemedim izlemicem

0|1
    1|0
  • Haksız kupa bir tarafınıza girmez mi ki. Neyse içiniz cidden rahatsa sorun yok

0|1
    0|0
  • Tamam bebeler ağlamayın hadi dağılın

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 13

• Kaleci elini çeker stancu topu kaleciye verir melo atılmaz kupayı verin şu cincona insanları uyutmayın

0|3
    0|0
  • İlk defa şimdi görüyorum. Fenerbahçe öyle gol atsa yıkılmıştı ortalık. Her şey ortada diyecek söz yok.

1|2
    1|1
  • anlaşılan gol sadece kaleye girmemiş

2|1
    0|3
  • Bir Galatasaraylı olarak bende kuşkulandım

1|2
    0|1
  • http://i.hizliresim.com/Xv9dDD.jpg

Bu arkadaş ne diyo :-)

1|0
    0|1
  • tabi tabi
    hepsi şike..

0|0
    0|1
  • o gol kaç kişiye girdi abi ya

0|0
    0|2
  • BK burak aldiginda kaleci oyone yoneliyor sneijdere atarken terse yoneliyor sneijder vurunca atliyor o top ne kadar hizli biliton mu * futboldan anlamazlar konusurkar kale i nabsin elinide geri cekmiyor arka kamerada. Belli

0|0
    0|2
  • bir kerede bize yatsınlar hep feneve mi yatacaklar

0|1
    0|1
  • O çıkarırda sizden o çıkmaz sanırım fena girmiş :D

1|0
    0|2
  • Ben bir Fenerbahçe miyim ama artık bırakalım bu çamur atma olayını şikeyi biz yaptık cezasını çekiyoruz baskalarına çamur atarak bir yere varamayız

0|0
    0|0
  • Avrupadan şike cezası alan takim

0|0
    0|1
  • Yazıklar olsun ben bile utandım

0|1
    1|0
Yükleniyor...