Fitness boy uzamasini durduruyor mu?

Ergenlik doneminde olan birisi fitness yapsa boy uzamasi duruyor mu?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• spora cahil kalan herkes fıtness'ın boy kısalığına ve uzamamasına sebeb açtığını söyler. ve bunu özellikle spor geçmişi olmayanlar dile getirir. öğrenmek isteyenlerde yanlış yönlendirilir. ben body bulding çalışmaya 14 yaşımda başladım ozamandan bu zaman baya boy attım uzamamı durdurmadı
    -birinden birşey öğreneceğin zaman onun o iş ile ilgili bilgisinin ne kadar olup olmadığını kavramalısın aksi halde bilmeyenler sallar yanlış yönlendirirler.

0|0
    0|1
    • Herkes ayri bir kafadan soyluyor ben incelmek icin gitmek istiyorum. Fitness la bacak inceliyor mu? 53 kilo felanim sadece bacaklarimi inceltmek istiyorum :/

• Bacak kasina donusmez dimi o?

• cardio yaptığın sürece bacakların kasa dönüşmez

Erkekler Ne Diyor 7

• hayır bence

0|0
    0|0
  • Evet durduuru

0|0
    0|0
  • Fitness body build gibi uygulamalar boy uzamasını durdurur. Kaslar sertleştiği için kemikler uzayamaz.

0|0
    0|1
    • Peki voleybol ve yuzme kemikleri uzatiyor mu

• Tabiki, Onlar Ek Çaba gerektirmeden yapılan şeyler, doğal sayılabilri voleybol avlanmaya benzediği için sıkıntı olmaz hatta normade 2 uzayacaksa 3 uzar

• Kaslar sikistiginda n dolayi uzama duruyo eger vucudun direncliyse uzama artabilir ve calisma sistemine bagli omuz calisiyosan uzamayi durdurur gogus kol surdurmaz sirt ve bel cok az durdurur vucuduna bagli

0|0
    0|0
  • Squat hareketinde fazla ağırlık kaldırmazsan bir şey olmaz. Aksine faydalı olur. Dikkat edeceğin tek şey kaldırdığın ağırlık çok az olsun.

0|0
    0|0
    • Agirlik felan pek kaldirmak istemiyorum fizigim guzel ve fit olsun diye gitmek istiyorum

• O zaman sorun yok :) Çok faydasını görürsün. Git ve güzel bir fiziğin olsun :)

• boyu engelleyeceğini sanmamda kas gelişimini kötü yönde etkileyebilir

0|0
    0|1
  • Durdurur

0|0
    0|0
    • Sadece bel ve bacak inceltmek istiyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• 18 yas altini almiyolar zaten kemik gelisimi duruyomua galiba

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirmiyorsa durdurmaz hatta uzatir

0|0
    0|0
  • hic durdurmaz, benim boyum uzadi ve hala uzuyor

0|0
    0|0
    • Bacaklarimi inceltmek istiyorum fitness ise yarar mi

• bacak inceltceksen agirlik filan cok ise yaramaz, ama degisik yøntemler inceltiyor, ben mesela bacam zayif ama daha cok inceltim yanlislikla spor yøntemimden

• Ne yapmam gerekiyo incelmesi icin

• Futbol gibidir. Kas gelişimi olduğu için bir nebze etkiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...