Bir evlilik ve bir yasak aşk

Basın yayın kuruluşunda çalışan bir kadın kocasını uzun zamandır aldatıyor ve zavallı kocasının haberi bile yok. Adını soyadını nerede çalıştığını öğrendim adamında kadınında. Adamcağız hayli Olgun ve aklı başında birine benziyor sizce telefon açıp konuşsam mı?Belki de aşıklar sayemde Ay tutulması yaşar kavuşurlar ne diyosunuz? Siz olsaydınız ?

Güncellemeler:
siz olsaydınız ne yapardınız lütfen bunuda cevaba ekleyin teşekkkürler
buraya üye oldugumda aklıma her takılan soruyu sorarım diye düşünmüştüm. Açıkçası hiçkimsenin uçkuru yada Ailesinde yaşadıkları beni ilgilendirmez ama bu insanların ailesinde birileri benim özel hayatımı aile hayatımı didikliyorlar ve birilerine bunu açıklama gereği hissediyorlar buna şahit oldum yalnız çok büyük bir handikap içerisinde ortada birileri var biryerlerde ucu sizin soyağacınızı araştırmaya kadar uzanıyor fakat bu şüphe içerisinde delil yetersizliğiniz sizi sonuca ulaştıramıyor
düşününki sorular sizi kim yapar bunu ve kim ne yapsın sıradan bir hayatı dedirtiyor ama işte o vakit ortaya birkadının arastırmacı kimliği altında aşık oldugu adamı seven bir başka kadının varlığı ın rahatsız var ve onu karalamak istiyor ve benim delillerim yetersiz saklanıyor karabatak gibi bşey, intikam amacı benim olmayan adam bir başka kadına yar olamaz bilse ki o Adamın böyle bir amacı zaten yok ama kadın çıldırmış bunu aşk sanıyor off öyle uzunki anlatmaya uğraştım cidden

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• valla ben anlayamöadım.gerek açıkça anlatamamandan gerek cümle düşüklüklerinden.belkide ben yeterince algılayamadım olayı.ama intikam kötü birşeydir.senle uğraşan insanları çevrenden uzaklaştırmak yeterli.bu aldatma olaylarında ikinci kadını karalamak maalesef birinci kadınların acizliğinden başka birşey değildir.benim dediğin erkek meğer senin değilmiş senin yerine başkasını tercih etmiş üstelik bunu yaparken senin varlığına zerre kadar saygı duymayarak seni kandırmayı tercih etmiş.diğer kadının hiçbir önemi yok.karaktersiz bir adam var ortada.yada karaktersiz bir kadın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• "bir memlekette, namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur."Sözünden yola çıkmalısın.

2|1
    0|0
  • baskalarinin ozel hayatina mudahele edemezsin

bunun ile ilgili yasa var sonucta seni hapse bile attirirlar iliskileri duzelir o insanlarin ve suclu sen olursun

nitekimde bu ornekler coktur gunumuzde

0|0
    0|0
  • hayatının hatasını yaparsın öyle birşey yaparsan, kesinlikle karışmamalısın, mutlaka senin bilmediğin birşeyler vardır, belki onların değer yargıları farklıdır belki, yatakta 3 kişidirler, belki belki vs diye gdier bu belki bu durumdan mutludurlar senin tahmin bile edemediğin şeyler vardır bunu sorman bile bence hatadır

bir insanı birşeyden dolayı kınarsan sende bir gün gelir aynı duruma düşersin

0|0
    0|0
    • ewet yatak 3 kişilik alınmış çünkü... dostum sen olayı çözmüşsün yaw:D

• ben olsam pek karışmazdım. ama içindeki sesi dinle. yapmayı istiyorsan yapmalısın.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım, sen sen ol, başkasının ilişkisine karışma. Sonra kabak senin başına patlar; niyetin ne kadar iyi olsa da...

0|0
    0|0
  • sana bişey sölim mi ben olsam seri katil olurum... işin gazhanesinden girer şişhanesinden çıkarım... hatta bneim hayatımı kararttı diye bu konuyu getirene kurşun sekebilir...

0|0
    0|0
  • Sen karışma bu işe biz erkek erkeğe hallederiz adamla. Ver şu herifin numarasın ağzını burnunu kırayım bi.. Kafasını b..ka sokup çıkarayım akıllanır..

0|0
    0|0
  • Kendini tanıtma da nasıl istersen yap.

0|0
    0|0
    • Bilmem inan öyle bir durumu bilmek de istemem. Ama bilsem napardım inan bilmiyorum ama söylerdim herhalde.

• Bence kadınla konuş.Adamla konuşmanın ne gibi sonuçlar doğurabileceğini bilmiyosun gitse kadını öldürse ne hissedersin?Bu gibi durumlar olgunluğa aklı başındalığa medeniliğe falan bakmaz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ben kimseye söylemezdim.sonuçta bir kadın veya erkek uzun süre aldatıldığını anlayamıyorsa bence birlikte olduğu kişi ile arasında özel bir bağ yok demektir.bu bağ olsa aldatıldığını yada birşeylerin ters gittiğini hissederdi.bu nedenle ben karışmam böyle şeylere.

0|0
    0|0
  • telefon açıp konuşsan kimliğini vermeden inandırıcı olmayacaksın kadın da biraz kocasının dilinden anlıyorsa ikna edecektir.. elle tutulur delillerin varsa ispatlayabileceksen haberdar et ama kimliğini bulaştırma

0|0
    0|0
    • ben olsam bunu yapardım elimde ispatım varsa kimliğimi belli etmeden bildirirdim

• Bence hiç karışmamalısın , sen öğrenebildiğine göre adamda biliyor olabilir .

0|0
    0|0
  • Söyle.

Bir suçu saklamak seni de suçlu yapar.

Ne hali varsa görsün o kadında adama yazık

0|0
    0|0
  • Aldatıp aldattığına emin misin? Zira hayatta hiç bir şey göründüğü gibi olmayabilir uzaktan bakıldığında.

1|0
    0|0
  • ben olsaydım karısmazdım.kadınlar zaten aldatılgını anlar helekı evlılerse ıkı misli daha cok anlar ya ay tutulması yasamazlarda tam aksıne bu ılıskı bıterse dıye dusunurum belkı kadın bunu bılıyordur fakat sevgısınden gozyumuyordur bu nedenle karısmazdım

0|0
    0|0
  • İnsanların hayatlarına müdahele edemeyiz.. Belki şuan için sadece bir hatadır bu aslında eşini seviyordur.. Benim fikrim karışmaman bir aile faciasına yol açabilirsin.. Ve ömür boyu senin huzurun bozulur.. Kadın söylemek isterse söyler zaten..

İnsanların hayatlarını yıkmak bu kadar basit deyil.. (yorumlara bakdımda)..

0|0
    0|0
  • yani kısasa kısas mı yapacaksın? demek istediğin bu mu?

0|0
    0|0
  • Önce kadınla konuş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...