Bayanın orasının burasının görünmesinden rahatsız olmaz mı?

bir bayan düşük bel veya dar bir elbise giymişse, veya gögüs dekoltesi çok açıksa orda arkasında bir erkeğin olduğunu bile bile eğildiğinde bi yerlerinin görüneceğini bildiği halde bunu yapmaktan çekinmezmi, böyle bişeyi düşünmez mi ? rahatsız olmaz mı ?

gerçekten ben bir erkek olarak ne yöne dönsem diye düşünüp yolumu değiştiriyorum.

Güncellemeler:
arkadaşlar ar namus edep diye başlayıp nutuk atmanın anlamı yok bence, burda birilerini kınıyalım diye açmadık konuyu, sadece bu tipteki insanların psikolojisini ne düşündüklerini merak ettim. empati kurmak istedim ama gerçekten ufkumun dışında kaldı böyle bişey. f,kir almak istedim

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Eğer giymişse rahatsız olacağını da bilerek ve bunu karşısına alarak giymiştir. Neticesinde de kesinlikle kendini gösterme ve başkalarının çekici bulmasını sağlama amacı olduğu için hiç utanıp sıkılmaz. ~

0|1
    1|0
    • sanırım doğru cevap bu, utanıp sıkılmakta bize kalıyor yapıcak bişey yok

Kızlar Ne Diyor 10

• Allah edepten ırak etmesin

0|3
    0|1
  • öncelikle helal olsun sana . şimdi insanlar çeşit çeşit bazıları bilerek açık giyiniyo bazıları da o elbiseyi kendine yakıştırdığı için giyiyor . ben düşük bel giydiğim de zıbın giyerim bi yerim açılmasın diye yada elbise giydiğimde oturmama kalkmama dikkat ediyorum :)

0|0
    0|0
    • sağol sanada helal olsun bak ne güzel, önlemini almışsın giy düşük belini kim nederse desin insanları kıyafetleri yargılamak değil zaten niyetimiz ama edep haya çok başka bir kavram. kişi önce kendini bilmeli ve hayatın ortak alnalarında başkalarınıda düşünmeli

• oda var tabi ama orda bayanı suçlayacak bir durum yok, o artık erkeğin sapıklığıdır onun ayıbıdır. ama hani kalçaları filan geçiyorumda, zaten insanlar tanımadığı birine neden dikdik bakarlar onuda anlamış değilim bizim toplumda çok var bu bazen çok bakıyorlar acaba tanıdıkda beni çıkaramadım diye düşünüyorum ama yok boş yere dik dik bakıyor bizim toplumumuz

• kesinlikle haklısın

• Onu dusunen disari cikmadan once onlemini alir,bu soyledigin bayanlar kendilerinin tanitimini yapan ve bundan zevk alanlardir :)

0|1
    0|0
  • ben yerin dibine geçerim Allah büyük konuşturmasın da

edebini korumak en güzeli...

0|2
    1|0
  • tamamen karaktr meselesı.neden öyle yapar begenılmk dıkkt cekmek karsısındakınn onun cazıbesne dayanamayıp zayıflıgını görüp oneden haz almak ıcın bı bakıma egosunu tatmn etmk icn dıorm:) erkklr cok iradesz bu konuda bence:S edeple alakalı bı konu bunu yapan edepten hayadan yoksn insandr

bence..

0|0
    0|0
    • evet erkenlerin iradesiz olması, bayanların erkeklerin bu zaafını bilmesi işi körüklüyor

• Rahatsız düşünceleri olan rahatsız olur tabii.

2|1
    0|1
    • sen bir erkek olduğunu düşün önünde bir bayan yürüyor, düşük bel giymiş iste neyse, sen tam arkasındayken eğildi ve herşey meydanda ne düşünürsün ?

• Çağdaşlıkla ilgili de çarpıksın.

• çağdaşlık oysa ben değilim, çarpıklığım, düzenin çarpıklığına akışına kapılmamak içindir

• ar,namus,edep falan filan

0|0
    0|0
  • dünyanın çivisi çıkmış kardeş ar edep kalmamış

0|0
    0|0
  • sadece alkışlıyorum seni halillix

0|0
    0|0
  • ar namus edep haya kalmamış ki.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Düşük bel giyenleri kırbaçlıyorum.

1|0
    0|0
  • O dediğin gibi giyinen birisi oturup-kalkmasını düşünür mü zaten ? Hiç sanmıyorum, bir de kapatmaya çalışarak tribünlere oynamanın lüzumu yok.

1|1
    2|0
  • bu güzel düşüncenden dolayı seni gönülden takdir ediyorum.. +5

1|0
    0|0
    • eyvallah kardeşim, rabbim herkese güzel düşünceler, ötesinde o düşünceleri uygulamasını nasip etsin

• senin gibi düşünüyorum ben de. öyle bir durumda resmen yerin dibine giriyorum. hayır sanki ben bir yanlış yapmışım gibi geliyor bana. allah ıslah etsin.

0|0
    0|0
  • öyle bayanlardan hep uzak durmaya çalıştım allah korkusu olacak bir insanda.

0|0
    0|0
    • ben yolumu değiştiriyorum aynı kaldırımdaysam karşıya geçerim yanımdan geçerken o hayasızlık ondan banada bulaşır diye korkarım

• iyi yapıyorsun aferin sana.

ben bir erkek olarak sneak peek atarım ama yalan yok.

0|1
    0|0
  • Demek ki güveniyor güzelliğine.

0|0
    0|1
  • nadir de olsa bunu yapan erkeklerde var. yazık!

0|0
    0|0
    • evet özelliklede gögüs dekoltesinde bayanları geçti erkekler

• işte aynen bende o ruh halini merak ediyorum, yoksa ne hali varsa görsünler. ilgilenmiyorum kimsenin üst başıyla

• şahsen ben de düşünüyorum. yani hangi akla hizmet bunu yapıyorlar. yaparken rahatsız olmuyorlar mı? ya bir gören oluresa demiyorlar mı? ayıp nedir bilmiyorlar mı?

allah ıslah etsin onları.

• öyle olmayan kız mı kaldı ki. bi tek tenlerini göremiyorsun. hepsinin kıyafetleri yapışmış vücutlarına herşey meydanda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...