16-05-2015 gs maci şike?

Gs maçı hakkında ne diyorsunuz şike var mı yok mu

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Onun bunun evladı hakem Melo'nun atılması için daha ne olması lazım, yatırıp skmesi mi lazımdı adamları... O Stancu'nun da taa mk

0|2
    1|2

Kızlar Ne Diyor 5

• şike...

0|2
    2|2
  • Yenince hep sike var nedense 😄

1|0
    0|0
  • işinize gelmeyince şike. Türkiyeye şikeyi getiren kim

1|2
    0|1
  • İzlemedim bilmiyorum ama. simdi bunlar sampiyon olunca bu sekilde sevinecekler mi sampiyon mu sayacaklar kendilerini yazik

0|1
    1|0
  • fenevle karıştırdın

0|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 16

• Kaleci elini çeker stancu topu kaleciye verir melo atılmaz kupayı verin şu cincona insanları uyutmayın

0|1
    0|0
  • bencede var ligin son 5 haftası antep akhisar kapanması erciyes kapanması hadi erciyes düşüyor g. saray şamp oldu ama şunu anladım bu lig izlenmezz

0|2
    1|0
  • Hakemi meloya kırmızı vermez hemde 2 kere
    Stancu 90+5 te topu kaleye sokamaz
    Kalecisi elini geri ceker

başkanı gs şampiyon olsun istiyorum der ve g. s yi yenemeyiz derse topcuları ne yapsın

0|1
    0|0
  • Şike demiyelim de hakemin gözü yok göz yumdu simdi doluşmasınlar buraya her pozisyonun resmini atarım gsyi şampiyon yapmaya calısıytolar

0|1
    0|1
  • şüphe duyulacak bir gol

0|1
    0|0
  • Tavuk mu yumurtadan yumurta mı tavuktan?
    Biz koyar geçeriz polemiğe girmeden ;)
    GALATASARAY ulan !!!
    ;)

1|1
    0|0
  • Ne şikesi kardeşim başladı gene kuşlar

2|0
    0|0
  • Şike

olabilir futbol bu kimse gercekten hakkıyla yapmıyor en az yanliş yapan bizleriz

0|1
    1|0
  • he canım he şike vardı

1|0
    0|0
  • Bence yok

1|0
    0|0
  • şike mi =

güldürme beni

adamların 2 tane net kırmızısı var atmadı mk.

1|0
    0|0
  • valla sıkıldım sizden yahu her maç sonu neden ağlarsınız ki artık ciddiyetinizde kalmadı

1|0
    0|0
  • He he ne sike be adamlar diae dis oynadi

1|0
    0|0
  • Şikelik bir mac olmadı zar zor aldık maçı şike olsa zorlanırmiydik az mantık

1|0
    0|0
  • Şike vardı. Haber Türk Canlı yayına bağlandı İlhan Cavcav. Ben olamıyorsam GS olsun dedi adam. NOT: Galatasaraylıyım.

0|2
    1|0
  • gsnin maçına şike diyenler sene başından beri fenerin maçlarını tekrar tekrar bir izlesin şike nasıl yapılmış fenerasyonla birlikte.

1|0
    0|0
Yükleniyor...