Ayrılmak istememek durumunda ne yapardınız?

sevgiliniz sizden ayrılmak istedi ne kadar dirensenizde olmadı en son ayrıldınız...ama o hayatınızın aşkı :( ne yapardınız?(çeker giderdim diyenler yazmasın yapacağı olanlar yazsın )

Güncellemeler:
arkadaşlar gitmek dışında fikri olan yazsın onu bizde biliyoruz...

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• mücadele et demicem sana çünkü bnde yasadım aynı durumu ne kadar mücadele etsende karşındaki seni istemedikten sonra olmuyor üzülen taraf sen oluyorsun yine acı çeken zarar gören bnce zamana bırak...zaman göstersin herşeyi biliyorum çok zor ama yapacak başka bişe yok

1|0
    0|0
    • beklemek çok zor :(

• beklemek çok zor sabretmek çok zor anlıyorum canının nasıl yandığınıda tahmin edebiliyorumm zaman kelimesinden artık bnde gıcık aldım insan soruyor kendine düşünüyor daha ne kadar daha zaman diye ama kabuk bağlıyor işte o yara canın yine acıyor ama eskisi kadarda düşünmüyosun allah yardımcın olsun çok klasik biliyorum başka ilacı yok bu durumun zamann sadece...

• biz öküzüz evet ama inek de çok ne yaparsın.

Erkekler Ne Diyor 5

• ne kadardır birliktesiniz<?

1|0
    0|0
  • eşim beni terkedip gitti. ben hala peşindeyim. bende sevmediği ne kadar özellik varsa değiştirmeye çalışıyorum. ama bir yandan da hayatımı normal olarak yaşıyorum. o bilmese de Allah bilir değiştiğimi diyorum. arada bir arayıp halini soruyorum. hasta falan olursa ilgileniyorum. arada bir görüşüyoruz, konuşuyoruz. hala dönmedi ama benim umudum var :))

1|0
    0|0
    • umarım döner...eşin sonuçta...benim hayatım durdu...yemeden içmeden kesildim...

• ben de öyle umuyorum. çok fazla sık boğaz etmeden ondan vazgeçmediğimi gösteriyorum ona.

• Sadece beklerdim, Zamana bırak.

1|0
    0|0
  • Hayatının aşkı ne demek ya ? Bundan sonraki erkek için de aynı cümleyi kuracaksın.

1|0
    1|0
  • Arkama bile bakmam O beni istemiyorsa zorla güzellik için ısrar etmem

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 'hayatinin aski' nedemek, ilk once onda bir karar kilalim.

1|0
    0|0
    • ömürboyu unutulmazın...

• hm.. simdi su anda omur boyu unutamiyacagn birinin o olacagini asla bilemezsin. bu şu anda yasadigin duygunun vermis oldugu dusuncedir. Hayirlisi degilmis beni istemeyeni ben hic istemem derim. mucadelenin nesini edicem karsidaki zaten bitirmis. ama tabi sebebin ne olduguna bagli ona gore mucadele edilcek birsey varsa, yapilabilcek birsey elbette yapilir sonucta sevdgin , bu anda hayatinin aski, dedigin birini kaybetmek istemezsin

• Elimden geleni yaptıysam ve o hâla gitmek istemişse, başka ne yapılabilir ki.

1|0
    0|0
  • yemeden içmeden kesilir, sabahlara kadar ağlar zırlar, hastalanır ve acı çeke çeke zaman geçiririm. okuyorsam dersler iptal, sınıfta kalırım, çalışıyorsam ya ben ayrılırım ya da zaten kovulurum :(

1|0
    0|0
  • ondan vazgecmeye calısırdım

0|0
    1|0
  • gitmek isteyeni zorla yanında tutamassın gitmek istiyorsa gitsin

0|0
    1|0
Yükleniyor...