Paranın elde edemeyeceği şeyler vardır!

ßu gün moralim çok bozuldu arkadaşlar... Herkes bir para bağımlısı olmuş paranın insanlığı getirdiği bir dünyada yaşamak istemiyorum ve burada da parayı her şey sanan arkadaşlar varsa onlara sesleniyorum Para herşey değildir.! VE herşeyi satın A-L-A-M-A-Zzz... link Bu yüzden bunu en basit örneğiyle açıklayan şu fotoğrafı buldum ve sizlerle paylaşmak bu konu hakkındaki görüşlerinizi almak istedim.. Şimdiden herkese teşekürler ...

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Para ARAÇ olmalı AMAÇ değil ( Parayı amaç yapan insanlar neleri kaybettiklerini anlamıyorlar)

2|0
    0|0
    • Aynen öyle kurulabilecek bir güzel cümle daha her şeyi bu konu üzerinde güdemezsiniz ve aracı amaç yapmak ancak kendini mutsuzluğa sürükleyen aptalların işidir

Erkekler Ne Diyor 10

• lidyalıların taaaaaaa

0|0
    0|0
  • o gözü kör olasıca para beni hiç sevmedi. benim onu sevmediğimdenmidir nedir. para bile karşılıksız sevmiyor

0|0
    0|0
  • Para herşey değil tabiki para sadece ihtiyaçlarımızı karşılamak için bir araç.ama şunu unutmayınki peygamberimiz bile fakirlikten parasızlıktan allaha sığınmıştır.Yani parasız olmak daha kötü birşeydir...

2|0
    0|0
    • Olsun ama parayı herşey olarak görmemeliyizdir .. Hem peygamber efebdimiz şan şöhret gösteriş ve mutluluk huzur için değil sadece zalimlerin eline düşmemek için sığınmıştır..

• var seks yanı olamazmı ?

0|0
    1|0
  • parayla değer biçilmeyen kişiler için evet az kaldı ama bende katılmasamda gerçek bu savaşı kimse sevmez ama herkes savaşır savaştayız

0|0
    0|0
    • Savaştan neden galip olarak çıkmayalım ki neden ilk olarak para gelsin bak bir yorumda arkadaşımız bu fotoğrafı paylaşmış açık ve net önce parasız ancak sonra parayla olacak şeyler (; gelir link

• keşke haklı olsaydın keşke ben yanılsaydım

• Keşke haksızlığını anlaybilseydin keşke doğrulara inanmayı tercih etseydin

• Üniversiteye hazırlanırken çözdüğüm soruların birinde diyordu ki; Paranın alamayacağı tek şey kendinden fazla paradır :)

0|0
    0|0
  • para çok şey bu devirde ama her şey değil

1|0
    0|0
  • adamsin :)

0|0
    0|1
  • Bu dünyada yaşamak istemiyorsan yaşama o zaman.

0|0
    0|0
  • Para ile mutluluğu satın alabilirsin o çocukların 1 günü öyle 364 günü öyle değildir.

0|0
    0|0
    • Hayır alamassın .! Eğer mutluluk satın alınsaydı sakıp sabancı `nın neden tek mutluluğum sağlığım ve tüm yemeklerden yiyebilme lüksüne kavuşmak olacak fakat bu parayla satın alamıyacak birşey nasıl alabileceğimi biri bana anlatsın dedi röportaj olmazdı mesela.!

• varlığını anlamandadır belkide asıl konuşmadaki hikmet her neyse (: Bende sana başarılar diliyorum

• hadi bakalım..

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...