Bu hikayenin devamı nasıl? Bana yardımcı olurmusunuz?

yıllar öce bi hikaye dinlemiştim hikayede 1 padişah 1 vezir ve vezirin birde kurnaz arkadaşı geçiyor,vezir kendisine verilen göreve ve padişahına sadık bi insan ama gelgelelim arkadaşı kurnaz hileci düzenbazın önünde gideni ama vezir ve padişah farkında değil,kurnazın gözü vezirin yerinde onu ortadan kaldırabilmek için türlü numaralar yapıyor en sonunda bol soğanlı bol sarımsaklı bi yemek yedirip veziri elinde bi mektupla padişahın yanına gönderiyor mektubda vezirin ne kadar kibirli olduuğu ve padişaha saygıxı olduğu yazılı eğer inanmasa vezirine soru sormasını veziri de cevaplarken yüzünü başka tarafa çevireceğini sölüyor halbuki zavalllı vezir sadece sarımsak kokusundan padişahı rahatsız olmasın diye saygısında kafasını başka tarafa çevirmek zorundadır tabi vezirin bundan haberi yok ;bu kadar gerisini bilmiyorum bilen varsa lütfen benle paylaşsın

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Gökten 3 elma düşüyor, biri padişahın başına öteki vezirin başına diğeri de kurnaz arkadaşın başına :) Mutlu mesut yaşayıp gidiyorlar :)

1|0
    0|0
  • veir başını sağa sola değil önüne eğer :) hilecininde yanına kalmaz the happy end

1|0
    0|0
  • "yıllar öce " den sonrasını okumadım.ama hüzünlü görünüyor..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...