Hangi bilgisayar oyunlarını oynadınız veya...

Hangi bilgisayar oyunlarını oynadınız veya oynuyorsunuz ?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• underground 2 çok iyi oynadım bir ara baya sarmıştı:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sinir geçiriyorum diye uzun zaman oldu oynamayalı

0|0
    0|0
  • 8-bit oyunlari ve oldschool Trevor Chan oyunlarini severim (capitalism, restaurant empire vs.)

ve civilzation, 7 kingdoms tarzi retro strateji

pek oynamam ama oynarsam bunlar >888

0|0
    0|1
  • point blank :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Call of duty ve medal of honor, serisini ayrıca need for speed serisini oynadım hepsi bitik :)

0|0
    0|0
  • Stronghold 3 ü indirdim onu oynuyorum şuan . Onun haricinde Assasin Creedin bütün serileri , Cal of Duty nin bütün serileri Battle Fight in bütün serilini bitirdim Age Of Empire 3 tede baya iyiyimdir yeneni görmedim şu ana kadar aman yarabbi ben oyun bağımlısımıyım yoksa :/ :D

0|0
    0|0
  • Worms.

0|0
    0|0
  • moh, bf ve cod tüm serileri... crysis serileri... lotr tüm serileri... max payne serileri... hitman tüm serileri... gta tüm serileri... lost planet serileri... mafia serileri... nfs serileri...skyrim... sniper serileri... fear serileri... vs vs... şimdi en çok beklediklerim... assassin's creed 3... hitman 5... gta5... bf4 :P

0|0
    0|0
  • Assasin's Creed serisi Call Of Duty serisinin bir kısmı Saint's Row The Third -Batman Arkham -asylum ve city- The Elder Scrolls V Skyrim falan filan iste :D

0|0
    0|0
  • Duke Nukem oynamayan beni silsin!1!11!1!11

0|0
    0|0
  • Warrock online , knight online , point blank, daha bir çok var

şuan warrock takılıyorum ama hem pc kötü durumda hemde oyun iyicene içinden çıkılmaz bir hal aldı hack tir yeni gelen şirket içine zıçtı şuan sıvamakla meşgul :)

0|0
    0|0
  • şuan cod-bo2, deadlight,transcripted,zombidriver-hd,nfsmw2,lucius bla bla.. paslaşa paslaşa oynuom

0|0
    0|0
  • Bligisayar değil de genelde xbox da oynarım oyun.

0|0
    0|0
  • Crysis 2 .gta 4 . max payne 1-2-3. the sims 3 serisi

0|0
    0|0
  • Football Manager forever :))

Ortaokul yıllarımda Army Man diye bir oyun oynardım, çok severdim :)

0|0
    0|0
  • need for speed

0|0
    0|0
Yükleniyor...