Büyük bir yanlış yaptım nasıl devam etmeliyim?

biri vardi baktigini hissediyordum ve bakismaktan birsey olmaz dur bende bakiyim dedim ve baktim. uzaktandi uzun uzun bakistim onunla gozune odaklandigim icin farketmemisim ama dun o beni gormedigi sirada onu iyice süzme sansim oldu ve meger tipim olmayan begenmedigim biriyle bakismisim ya la.

kesin ondan hoslandigimi dusunuyor BEN NAPICAMMM basiniza geldimi boyle bir sey

Güncellemeler:
ister istemez artik gozum onu ariyor iste bu o cocuktu filan diye :( artik beni gordugnde hareketleride degistigini goruyorum arkadaslariyla oldugu ortamda beni gorunce .onlara yogun birsey anlatiyor konusuyr gibi yapiyor. yuzunde kocaman gulme ifadesi oluyor. hatta bazen beni gorudgunde kafasini kaldirmis cool havasinda yuruyup geciyor :S

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• yapıcak fazla bırsey yok ...demek kı uzun uzun erkeklerı suzmucekmıssın .. artık onunla cıkmak zorundasın hı ha hahaha :D

0|0
    0|0
    • uzaktan birde hayal gucuyle birseye benziyor diye bakistim ama iyice dikkat ettikten sonra hata ettigimi anladim. onun bu hal ve hareketide sanki artik hakkimda bir dusunceye sahip olmus gibi geldi. sence?

• buseferde kiz geldi konustu once kesti simdi yanastiiiiii panp derse :D iyice rpim yapar

• ye neyını yapıcak sende bır sekılde bu durumu duzeltmen lazım ..obur turlude arkadasları gaza getırcek hadı gıt su kızla konus dıye ..bence sen erkenden davranman lazım..bu arada benım cevap ımı en ıyı cevap secersen sevınırım :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Kafasındaki bu benden hoşlanıyordur düşüncesini sileceksin.. Nasıl mı ? yanına gideceksin af edersiniz sizi dah aönceden tanıyormuyum sizi su arkadaşıma benzettim. buyuk olasılıkla o zmn sadece benzetilme olayı gececeği icin çocukta o düşünceden vaz gecer.

0|0
    0|0
    • ooo gider konusursam sizi birine mi benzettim kuzum'gibi direk der bu bana kesik diye :D

• kimsenin duygularıyla oynama ve artık ona bakma bir müddet sonra oda vazgeçer vazgeçmezse de gelirse sana uzak dur bence

0|1
    0|0
    • asla duygusuyla oynamak icin yapmadim. uzaktik fizikolark filan iyi gyiyiniside guzel tam incelemeden oyle bakistik uzun uzun yani farketmedim sora dikkatice bakinca farkettim olayi*ais isten gecti. yaptigi hareketlerde birsey hissettigi bellimi?

• pardon ya bırıne benzetmısım der cekıl kenara bıdahda herkesı kesme

0|0
    0|0
    • iyide bir sat birine mi benzettin der :) herkesde yapmiyorum ama onun baktigini biliyordum bayadir. cesaretimi toplayip hadi bi bakisayim dedim oda agzima gozume bulasti baksana. bakisarak karslik verdim ona :(

• nooldu bakmayla hamilemi kaldın sanki napacam diyon :)) bişey yapmıcan tabikide, bidaha görürsen görmesceden gelicen..

0|0
    0|0
  • Bundan sonra bakma işte. Umursamazsan sorun olmaz .

0|0
    0|0
    • umursamadigim icin daha cok ilgisini cekersem kacan kovalanir misali pesme duserse :O

• O senin problemin değil. En azından sen yüz vermemiş olursun. Bu şekilde adama güven verip yarı yolda bırakmış olacaksın ya la.

• evet oyle uzuldum de zaten sanki evet bende sana bos degilim der gibi oldu. umarim fazla anlam yuklememistir .tskler yorumn icin

• nikah memurunu alıp coccugun karşısına dikil boşanmalıyız de :D

0|0
    0|0
    • :D

• :D :D birde ben sana bakmadimki senin arkanda bi kiz vardi onla bakistim demezmi :D

ha oylemi bende sasiyim ki zaten derdim bende :P

• :D onu diyecek kadr zeki biri değildir o ya :D cem yılmaz hariç herkes çuvallar o durumda ilk dicekleri söz aval aval bakar .ben ..şeyy :D.d.d

• kırma onun kalbini bence sanırım bir yanlış anlaşılma oldu demen daha iyi olur:)

0|0
    0|0
  • bakmayı bırak uc gune hersey normale döner...

0|0
    0|0
  • Oturup ağlıyacan ne yapacan :)

0|0
    0|0
    • ona karsi ne yapicam diyorum yani :) kendim degil. yoksa oturur aglarmda gulerimde ama o simdi ondan hoslandigimi dusunecek :S her derstede giriyoruz

• Baktıysan günahını çekecen valla :)

• gösterip vermicen işte :)

0|0
    0|0
  • hiçbir şey yapmaycaksın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• evet benimde geldi ama ben öyle bakmaktan bişey olmaz diye düşünüp bakmadım.. gözüm dalmıştı kendime bi geldim çocukla bakışıyoz.. sonra kafamı çevirdim ama nafile o hala dönüp dönüp bana bakıyodu..sonra ben hiç bakmadım öyle gitti..:)) ama çocuk fena değildi hani tipi yerindeydi..:)))

0|0
    0|0
    • hah tipi yerinde diye bakmak istesek bakmayiz sen yine yanlisliklada olsa bakismissin :D

• haha tahmin etmistim oyle bisey ama. Allah mutlu etsin!

• :):) teşekkür ederim sende çok mutlu ol inş

• Ben de bu salak düşünceyi hiç anlamam arkadaş yaaa!

Senin ondan hoşlandığını düşünse nolacak yaahuu!

Ne var yani. Napıcak çocuk ?

Dün baktın uzun uzun, şimdi beğenmediğin için bakmayacaksın.

O da tamam bu kız beni beğenmedi deyip unutacak. Bu kadar.

0|0
    0|0
    • evet boyle dusunmedim ben haklisin da begenmiosa neden bakti uzun uzun demezmi :) ayip oldu cocua umit verir gibi uzuldumde :(

• Bir daha sakın bakma ve gelip konuşmaya çalışırsa ya kusura bakma geçen böyle böyle oldu ama ben seni başkasıyla karıştırmışım kardeş yaa falan de. Yazık çocuğa üzüldüm şimdi

0|0
    0|0
    • bende uzuldum :( hatta guncellemede yazdigim seyler oldu ve acaba mi dedim ilgileniyormu. yani anlam cikardiysa bunlardan bu yuzden boyle davraniyorsa iyice poku yedim gibi :( gelirmi gelmezmi bilmiyorum ama ister istemez gozum artik onu ariyor.fazla bakmayi kesti gerci ama belkide kacan kovalari oynuyo yada kendini cook yakisikli gordu :)

• Umarım gelmez :D sen de bakmayı kes artık kardeş durum kötü çünkü :(

• durum kotu derken ? :(

• başıma hiç gelmedi ama birisine benzettiğini söyle mevzu olursa :D

0|0
    0|0
  • bir daha bakmazsın yüz vermezsin olur biter

0|0
    0|0
  • sen baktın dıye baktım de.d.d

0|0
    0|0
  • Öyle bakmadığı için kimseye uzun uzun sorun yok..

0|0
    0|0
Yükleniyor...