Erkeklerin canını ne yakar? İntikam almak istiyorum.

ben biriyle çıkıyordum ve acayip canımı yaktı benle resmn dalga gecti barstı ayrıldı tam braktı dedim geri dndü .. ama artk hiç sevmiyorum onu bana yaptklarmı untmadım ve kaybedeck hiç bsyim kalmadı.. kendme söz verdim intikamımı alcam.. aradım ve barstm onu it gbi sevdgme yasadgm herseyi unuttgmu sanıyo ama ben hiç bsyi unutmadm.. ama o ne yappmlyım da canını cok fena yakmlyım erkekler siz sölyin ne canınızı cok yakardı sizi sevdgni düşündgnz bi kızın ne yapmsı sizin canınızı yakardı..

Güncellemeler:
ve bir hafta süre verdm kendme bi haftada haletmem gerek ...
su anda güzel bi entrikayla kendme döndürdm çıkıyorum bunu göz önünde bulundurarak cevap verin

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Aşkta intikam hala ona değer verdiğini gösterir arkadaşım..! Aşkta ki nefrette böyledir.. Sen bence hiçbir şey yapma en ağır ceza budur bence ona, yani onunla ilgili herşeyi hayatından çıkardığını anlasın nefret bile edilmeyecek kadar değersiz olduğunu anlasın.

1|0
    0|0
  • davanda basarılar bacım

1|0
    0|0
  • canını yakmak için onu rezil etmelisin bi yere çağır kalabalık bi mekanda buluşun sonra sarımış gibi yap

yapabilecek cesaretin varsa bağır imdatt taciz ediyolar diye

1|0
    0|0
    • oo bu süper ama sonnda bende rezl olablrm onn için bunu göze almm..

• tabii sen bilirsin biraz riskli

• gerçek aşkı bul :D

1|0
    0|0
  • İntikam soğuk yenen meze diye bosa dememişler bırak Allah'ın dan bulsun

1|0
    0|1
    • Bana niye eksi puan verdin şimdi hayret bisey ya

• yaa yok ne alaksı var .. intkam hırsı gözümü kör etti sadece ne yaptgmı bilmiyorum.. :)

• Gerek yok boyle seylere bırak Allah'ın dan bulsun kısmetten ötesi yalan derler intikam alıcan diye basın ağrımasın sonra

• bayan allah çarpsın aynı durumdayız. bende intikam almak istiyorum . ondan daha güzel birini buluyum direk faceden ilişki yapcam eğer olur derseniz 1 hafta felan ilişki yapalım bi taşla 2 kuş nasıl ama ? merak etme selam bile yazmam size.

0|0
    0|0
  • Görmezlikten gel yokmuş gibi davran veya arkadaşlarıyla olduğpu bir anda gidip çokpis laf sok ve ordan zuaklaş ;)

0|0
    0|0
  • Adresini ver biz döveriz

0|0
    0|0
  • hemen birini bul çıkmaya başla

0|0
    0|0
    • ama bu beni o.. yapar yani böle der onn ne düşündgü umrumda bile degl ama etrfamdaki insanlara anltr ve ben cok kötü bi yere düşerim..

• ama su anda onla cıkıyorz onu sevdgmi düşünüyo bi kız bryle cıkarken basksıla cıkarsa diyorum ayrı olsamda basksyla cıksam sorun degl tabi

• Vur kıçına tekmeyi kurtul kafana taktiğin şeye bak

Kızlar Ne Diyor 3

• madem artık sevmiyorsun kin tutma seviyor gibi davranıp suratına bakma eminim sana cektirdiğinin 10 katını çekecektir. seni kızdırdığında bile alttan al köpek olucak

1|0
    0|0
  • Elinde patlamasın da.

1|0
    0|0
  • yenisini bul yada birdaha konusma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...