Günümüzde bazı erkekler kadın gibi mi oldu ?

günümüz erkeklerine bakıyorum kadın gibi .birinle görüşüyorsun senin maaşına bakıyor hatta soruyor açık açık .bir yere gidiyorsun bir öde iki öde üçüncüyü senden bekliyor .anladık hayat müşterek de bu kadarı fazla değil mi ?

0|0
615

En İyi Erkek Görüşü

• bayan onlar erkek değil onlar karı ! kız parası yiyen, sevme duyguları olmayan, kullanıyım atıyım hesabı yapan kişiler.lütfen erkeklere hakaret kabul ederim :D

1|0
    0|2
    • haklısın kardeşim aynen .ama ciddi olanlarda yapıyor .

• aynen .ya onlara bakan kızlar da neyse birşey demiyorum anla işte

• anladım bayan merak etmeyin siz..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Sorun olan şeyi gerçekten anlayamadım savunduğumdan değil de ben bunda kadınsı bir özellik göremedim soru soran kadın itaat eden erkek mi olmalı senin dünyanda ? Senin anlattığına göre sadece maddi durumu iyi olan kişi tam olarak erkek fakir olan i*ne ?

0|1
    0|0
    • fakirlikle ilgisi yok bunun .benim çıktıklarım fakir değildi ayrıca .

• tamam işte anla .

• Sen nasıl aktarırsan olayı biz öyle anlarız arkadaşım.

• Fazla değil. Bunun kadın gibi davranmak ile ilgisi yok. Hı tercihiniz erkeğin erkeğin ekonomik gücüne sığınmanız olabilir ama bu sadece sizin kişisel hayatınızı bağlıdır ve sizin gibi düşünen bir erkeğin kanatları altına girersiniz.Bu kadar basit.

Bunun yanında dışarı da ekonomik ve sosyal bir hayat var. Kadınlar iş yaşamının öyle veya böyle icindeler.Kendi paralarini kazanıp kendi ayakları üstünde durabiliyor.Bunu sadece bir hesap ile sınırlandırmak yanlış olur. Kendi parasını kazanabilecek gucte bir bayan neden yeri geldiğin de hesap ödemesin veya neden bir hesaba ortak olmasın?

Bunun neresi kız gibi davranmak , konuyu saptırmışsınız.İnsanlar artık çoğu zaman muhakeme yetkisine göre hareket ediyor. Eskidendi o kadın oturur erkek para verir mantığı. Şimdi erkekler daha ekonomik gücü yerinde kızlar ile birlikte olmak istiyor. Bu maaş konusunda da böyle, basit bir hesap ödeme konusunda da.

0|0
    0|0
    • hadi etek giy dolaş birlikte manikure gidelim .

• Bu sadece sizin gorusumuz. Hiç bir zaman sizin gibi ucuz bir zihniyete sahip biri ile birlikte olmadığım için, sizi bağlar. Şu üsluba bak, sizin gibiler hemcinslerilerinize hakaret.

Siz parasını yiyecek bir enayi arıyorsunuz galiba. Mantiginiz bu. İki gün sonra sırf parası var diye bir erkeğin metresi bile olursunuz.

• sen lafına dikkat et oğlancık .erkeğim diye geçinme .hiç bir kız senin gibisine saygı duymaz .her zaman benim dediğim gibi erkekler tercih edilir öyle biri bulumazsa kız senin gibi sünefeye kalır mecburen ne yapsın

• ben asla öyle bi erkek olmadım olmamda ama afedersiniz de bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi de kızların ''delikanlı'' ayağına yatmasıdır. Erkek gibi davranmaları falan filan. herkes yerini bilseydi bu sorunlar çıkmazdı diye düşünüyorum.. çünkü yeni nesil kızların çoğu delikanlı kız modunda :))

0|0
    0|0
    • olmasalar ne olucak .biri değilse diğeri öyle olmak zorunda kalıyor

• bence yanlış şeyler yaa .kız da zaten saygı duymuyor erkeğe görüyorum çevremde .saygısız ilişkiler .eşitizde eşitiz diye erkeği ezen kadınlar .sürekli evet diyeen erkekler.vs vs

• sorma berbat durumda. Bilmem sonu nereye varır.. Ama Dünya bu herşeyi bi kılıfına uydurur..

• sen ne diyosun!bide bunu bir gurur duyma vesilesi yapan erkekler varki beni bile deli ediyor.şu kadar takıldım,onu yaptık,şunu yaptık ama tek kuruşda koklatmadım ben enayimiyim kıza para yedirecem demeleri yokmu ayar oluyorum.sen yapıncada enayi oluyosun bide gözlerinde.

0|0
    0|0
    • evet aynen .hoşuna gidiyor kız paylaşınca hesabı .hani ben öderim falan yapıyorum nezakaten bırakıyolar şaşırıyorum .bide çalışmıyorum şu an ona rağmen ödetiyorlar .tiksindim yaa .okumuş etmiş meslek sahibi insanlar bide .adam işçi oluyor kız arkadaşına hesap ödetmiyor yaaa .önemli olan zenginlik değil yürek bence

• puahaha 86 doğumluysan 27 e giriyorsun ama 26 saylıyorsun şeker

• ya hadi öyle olsun:)bunda ne sorun var peki?alt tarafı arkadaş olarak ekle dedik yahu.hani böyle ulu orta olmasın diye.aynı karardamısın?

• 3. yüde sen öde ne olacak ? Sevgilin değil mi ?

0|3
    0|0
  • soran..hayat müşterek ..gerektiğinde kadın da ödemeyi bilecek..

yok öyle adamı Ye Allah ye sonra Yarabbi şükür de ağzını sil kalk git..

adamın işi bozulsa ödeyemese hemen tekmeyi vuracaksın galiba..

batan gemiyi farelerden önce terkeder oldunuz..

1|0
    0|0
    • valla öderim ama saygı duymam .köpek gibi avranırım satın aldığım adama

• hasta ruh..hakaret etmeden konuş.ne yediriyosun ..söylede biz de bilelim..

senin duyacağın saygının ta ...hadi neyse..

• hadi len kılıbık zero erkek seni .kadınlar güçlü erkek sever senin gibi sünefeyi anca koca götlü kezban alır

• Bu anlayış sadece Türk kızlarında var.Kardeşim tamam senin sevgilinim ama her gittiğimiz yerdede hesabı ben mi? ödeyeceğim.(zaten bir kıza hesap ödettirmem ama en azından yapmacık bile olsa ödemeye kalkışması lazım)

0|0
    0|0
    • e bizde öyle yapıyoruz zaten ben ödeyim diyoruz karşıdaki öküz bırakıyor .insan demez mi yok canım ben öderim diye

• desene şimdiki gençlerin çoğu bitik.

• aynen ya olgun birini bulsakda rahatlasak ne bu böle bıktım bıkkınlık geldi

• Eee kadınlar erkek olunca garibim erkekler ne yapsın.Mecburen.Doğa boşluk kabul etmiyor.Madem ki erkeklik özelliklerine talip oldunuz çekeceniz :)

0|0
    0|0
    • aman çekemem babamın evinde rahatım banane .kendim çalışır kendim yerim

• Genel durumun özelde seni ne kadar etkilediğine dair en ufak bir fikrinin dahi olmadığına eminim.

• etkilediğini söylüyorum işte anlamaıyor musun tiksindim diyorum

• he falza degılmı ıste bu zıhnıyet yuzunden boyle oldu bu erkekler sen wermeye kalkıs ıtemz zaten ama wermye kalkıs yeterlı baska bır sey ıstemyız zaten onemlı olan madıdıyat degıl burda onemlı olan kzın erkegı dsusnup dusunmemesıdır bence

0|0
    0|0
  • artık tek kişinin çalışmasıyla ev dönmiyor bunu sende biliyosundur

0|0
    0|0
    • olay çalışmak değiki burda .

• yapcak bi şey yok zengin bulmalısın o zaman

• zaten çıktıklarım fakir değildi ki

• ben rahatsız olurum yanımdaki bayanın hesap ödemesinden ben öderim asla ödetmem

0|0
    0|1
  • o günümüz erkeği değil günümüz öküzü

0|0
    0|3
  • o ilişki, ilişki olmuyor işte... ayrıca o kadar genelleme, sen denk gelememişsin.

0|0
    0|2
    • baksana yorumlara çoğu böle oldu artık bir kırıtmaları eksik

• zaman geçirmek için kurulan iliskiler bunlar, seven adam yapmaz nokta

• yooo sevenlerde yapıyor evlenenlerde arkadaşlarımdan biliyorum nokta

• tabi ki sende ödeyeceksin bu ne saçmalık bi de yazmış utanmadan.

0|3
    0|0
    • erkeksin değil mi erkek öder

• erkek gibi erkek olun yaa .karı gibi kırıtmayın

• he he.

Kızlar Ne Diyor 6

• Al işte..

Ne alakası var kızım ? Bitin siz ya..

Herhalde sende ödeyeceksin..paşa çocuğu musun sen?

Ne olursa olsun kimseye hesap ödettirmiş insan değilim..alman usulü diye bir şet var..Bilir misin?

0|2
    1|0
    • Senin gibi kızların var olduğunu hissettirdiğin için teşekkürler.

• Ahaha..yazık,kendini mal olarak mı nitelendiriyorsun sen?

Ya da sizin gibi tipler..hunharca bir kahkaha attım.Kendimi seviyorum..sizin yüzünüzden.

• üff sevserse sev bize ne .kendini değerli görmüyorsun erkeğe bedavadan sunuyorsun allah biilir peşinden koşturup evinin işini gücünüde yapıyorsun cabine harçlığını koyuyorsundur .acıdım sana

• erkegin cimrisini hic sevmem tamam hep ondan yemek olmaz ben haddimi bilip gerekirse bende öderim ama durmadanda kadin parasi yemekte gurursuzluk olur ayni sey benim icinde gecerli hersey karsilikli olmasi lazim

0|0
    0|0
  • bazıları değil hepsi böyle

0|0
    0|0
  • Zaten kitapta da yazıyor ahir zamanda kadınlar erkeklere erkekler kadınlara benzeyecek:D:D

0|0
    0|0
    • gelmiş demek ki ünyanın sonu .ekiden buluşunca kendini prenses gibi hissetirdi erkek .şimdi bakıyor bedavadan gidenler var senle uğraşmıyor bile .

• aynen öylee

• Sorma ya cogunun hareketide kadın gibi.

0|0
    0|1
    • kırıtıcaklar artık bi o eksik

• Çoook çok fazla zaten kadınlığa merak sardılar

0|0
    1|3
Yükleniyor...