Kick boksa mı gitmeliyim yoksa voleybola mı?

Arkadaşlar ben bir kaç aydır kick boksa heveslendim gitmeyi çok istiyorum ama teyzemler erkek sporu o voleybola git vücut yapın bozulur çirkin olursun falan yardımcı olun Allah aşkına ne yapıcağımı şaşırdım

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• yoo bizim komşumuz kickboksçu kızın fizik fena yani

1|0
    0|0
  • Git çok hevesliysen.. Fakat boks/ kickboks tan hoşlanmam..

1|0
    0|0
  • teyzen kaç kewre kick boks yapmış fitness kadınları bile vücut olmuyo avantaşları bile var bacagın sıkılaşır zayıflar fit olursun kas olmaz not 6 yıldır boks 3 fitsess yapıyorum :D

1|0
    0|0
    • Dalga geçecesine diyolar insan istemesedr kararsız kalıyo başkaları duyduğunda ıy erkek gibi kız o ne öyle derlermişşş Allahım ya

• bir hayalin varsa onu almayı bil benim hiç bişey yapamassın diyeler bugün nasıl yaptınb diye soruyorlar yani anlayacagın senin insanlarmı yönlerndiriyor yoksa kalbinmi :)

• Kickboksa git. 'Erkek sporu' diye diye kızları savunmasız bıraktınız. 'Erkek misin kas yapıyorsun', 'Erkek misin dövüşeceksin'.

Gerekli teknikleri vs öğren biraz güçlen, kas yapman şart değil.

1|0
    0|0
    • Doğru söylüyosun ama erkek gibi o ne öyle diyolar kötü hissettiriyolar

• Teyzelerine inanma bak bir voleybolculara bide Kick-Box culara hangisinin fiziği daha düzgün? tabiki Kick-Boxcuların voleybolcularda ne kalça vardır ne göğüs sen bir bayansın bunlar önemli. Sadece boyları vardır gerisi fasa fiso. Ama bana soracak olursan ikisinede gitme tango ya git salsaya git bayana zarafet yakışır. ille spor diyorsan yüzmeye git oda olmadı biraz atraksiyon olsun diyorsan dağcılığa git oda olmadı eskrima ya git oda mı olmazsa canın ne istiyosa ona git :)

0|0
    0|0
  • Kickboksa git, ben kız kardeşimi de gönderiyorum, salonda da bir sürü kız var. Erkek sporu diyenle yanılıyor. Ama şöyle eksi yönleri var ; bacakların moraracak, ellerin zedelenecek, kısaca acı çekeceksin. Bir o kadar da faydasını göreceksin. Ne demişler No Pain No Gain ( Acı yoksa başarı da yok )

0|0
    0|0
  • Boş vaktin varsa hepsine git

0|0
    0|0
  • Sen hangisine istiyorsan ona git kick boksta da çok fazla kız sporcular var şampiyonalarda görüyoruz çok kibar kızlarda var yaratık gibi olanlarda var

0|0
    0|0
  • voleybol iyidir bayan sporu, buna ek yüzmede yapabilirsin belirli aralıklarda..

0|0
    0|0
  • aikido ya git

0|0
    0|0
  • Laf attığımızda bizi dövmüyceksen kick boks

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ikisi de guzel

1|0
    0|0