Sevgilinizle hiç ilgilenmedeğiniz için en yakın arkadaşınızla aldatsaydı affeder misiniz?

sevgilinizle hiç ilgilenmedeğiniz için en yakın arkadaşınızla aldatsaydı affeder misin burda sen de suçlusun seviyosun ama ilgilenmedin

• Affetmem
    89% (8)100% (12)95% (20)Oy Ver
  • Affederim ama sadece sex için
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Affederim
    11% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• TAbiki affederdim. burda suç bende. ilgimi alakamı azaltırsam kadnının yapacağı bişe yok. kadın ilgiye aç bir varlıktır ilgisiz bırakmamak gerekir. ilgisiz bırakırsak bu onun en doğal hakkı. Dememi beklemiyorsun değil mi? İkisinide silerim bir dahada hayatıma öyle insanları sokmam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu soruda ne affetmek için mantılı bir sebep ne de aldatmak için geçerli bir bahane yok.

0|0
    0|0
  • erkeklerin en büyük aldatma sebebi bu ilgisizlik ama arkadaşınıda baz alırsan bence af etmemen gerekiyor

0|0
    0|0
  • aldatmanın bahanelerine inanmam ayrılsın benle sonrane istiyosa yapsın.

0|0
    0|0
  • Oldu bu gece benim Canim istemedi diye gitsin yan komşusuna versin sonra bana gelsin

Aldatmanın affı yoktur asla affetmem .

0|0
    0|0
  • arkadaşımla beraber girerdim o kaşara hatta oda arkadaşını getirir çok fena grup yapardımm onu doyururdum :D sonrada hiç iyi değilsin sktrgt derdm

0|0
    0|0
  • taviz tavizi doğurur karakteri oluşturan prensiplerdir..ya evet ya hayırdır yaşam...

0|0
    0|0
  • Sevdiğim sonuçta her şeyi bana güzel gelir :)

0|0
    0|0
  • asla asla affetmem

0|0
    0|0
  • nasıl yaa hayatta affetmem o erkek arkadaşımıda .. anladın sen

0|0
    0|0
  • sadece seks için ne ya:)) sen sadece seks için mi sevgili ediniyorsun

0|0
    0|0
  • İlgilenmediğim Kişiyle Sevgili Olmayacağıma Göre Böyle Bir Sorunumda Olmazdı..

0|0
    0|0
  • aldatmak yerine ayrılmayı denerse haklı olabilir. ama aldatmanın haklılığı yoktur. ayrılırım.

0|0
    0|0
  • sevgilimle ilgilenmeme gibi bi durumum olmaz olan düşünsün olacakları

0|0
    0|0
  • aaaaaaa a da çok kısa!

0|0
    0|0
  • A şıkkııııııı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İlgisiz kalacağımı sanmıyorum , eğer kalmışsam vazgeçmişim demektir , ne haltı yerse yesin umurumda olmaz , ayrıca sevgiliye yan gözle bakacak arkadaşlara da sahip değilim ...

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşım sandığım bu davarla irtibatımı keserdim-

0|0
    0|0
  • efendim şu anda bir sevgilim yok ama olsaydı ve böyle bir şey yapsaydı asla affetmezdim

0|0
    0|0
  • bendede suç olduğunu kabul edebilirim fakat ; affetmem.

0|0
    0|0

• Affetmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...