Yarın birisine çıkma teklifi etseniz reddetse ne yaparsınız?

Evet dediğim gibi olsa ne yaparsınız karşısınızdaki kişiyi çok seviyorsunuz?(illa çıkma teklifi değil burda kastettiğim onu sevdiğini yüzüne söylemek)...

..

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ertesi günü başka biriyle takılırdım kız mı yok bana ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• redderse reddetsin hayattaki tek insan o değil ben ondan cesurum cesaret edip söylemişim ama demekki karşımdaki insan cesur değil bana bir şans veremiyo ;)

0|0
    0|0
  • kabul etmezse ısrarla teklife devam ederim,kabul ettirene dek,tabi seviyorsam yaparım bunu

0|1
    0|0
  • ya nasip ya kısmet derim...

hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • bugün olsa? olmaz mı? :)

0|0
    0|0
  • yüz verme içinde patlar ısrar etme :) aramıyo teklif etmişti ses çıkmadı ben bi mesaj atayım der :)

0|0
    0|0
  • evli mutlu çoçuklu

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Ertesi gün bir daha ederim ısrar etmek yapım da var :D

0|0
    0|0
  • kabul edileceğimden emin olmadan o teklifi yapmam... hıı içimde tutmam illa ki belli ederim ama durup dururken de özgüvenimizi yıkmanın bi manası yok :)

0|1
    0|0
    • kabul edecegini nasil anlarsin peki? tanismadigin konusmadigin biriyse ?

• Kolay kolay kimseye demem bunları ben. Çok emin olduğum biriyse gerçekten seviyorsam ve beni hak ediyorsa ve onun da beni sevdiğine emin olursam o benimdir zaten :)

0|0
    0|0
  • beni dinlediği için teşekkür ederim. yoluma giderim.

0|0
    0|0
  • Sinyal vermeden manevra yaparsan karşındaki sana çarparsa tamponun kırılabilir. Bayandan sinyal almadan manevra yaparsan kalbin kırılır okey.

0|0
    0|0
    • tanismislik yokken sadece uzaktan uzaga begeni varsa o kiz ne tur sinyal vermeliki manevra yapsin cocuk?

• Hissedersin bunu yanındayken heyecanlanır. Biraz konuşmayı denersin farklı konulardan ortak nokta bulmaya çalışırsın. Heyecanlanıyorsa tamamdır

• yeniden denemek için en uygun zamanı kollarım. bu arada da kendimi ona sevdirmeye çalışırım :)

0|1
    0|0
  • Laf kalabalığı..

0|0
    0|0
  • Reddedileceğini bileceğim teklif yapmam.

0|0
    0|0
  • pat diye teklif etmem önce kalbini yoklarım...

0|0
    0|0
  • Öyle bir şans yok.

0|0
    0|0
  • onunla çok mutlu olduğunuz bir an söyleyin durduk yere sıkıcı sıkıcı otururken demeyin

0|0
    0|0
  • dün reddedildim, bugun acı çekiyorum bu kadar.

0|0
    0|0
  • Bazı kişiler vardır. Reddedileceğime %100 eminsem etmem zaten. Ama bir umut varsa söylerim. Kabul etmezse moralim bozulur tabiki çünkü karakterim gereği her önüme gelenede teklifte bulunmam.

Ben reddedildiğim zaman karalarıbağlamıyorum ama durgun oluyorum. Etrafımdaki insanlar anlıyor bir sorun olduğunu ama dediğim gibi karalarıbağlamam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...