Hamza hocanın bu brumayla alıp veremediği nedir arkadaş?

ben sırf bu maç için vardiya değiştim şimdi gidip umut kazmasını mı seyredecem hayır olayın nedir hadi oynatmıyorsun 18 kişilik kadroya al be adam neden oynamaz bu bruma bir fikri olan var mı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hamza Hamzaoğlu'na göre bir şey değil Türkiye'de genç oyunculara şans verilmiyor. Hata yapmadan tecrübeli olmalarını bekliyorlar. Amatör futbolda da aynı profesyonelde de çünkü hata yapılırsa takım kaybeder kimse futbolcuyu düşünmüyor bu kafa yapısının değişmesi lazım

0|0
    0|0
    • iyide yerine oynattığı umutu izlemen lazım bu adam futbolcu değil o kadar net söylüyorum değil

• Maçı izledim gerçekten hak etmeyen kimse oralara gelemez Umut geçmişte iyi isler yapmış birisi onu eleştirick durumda değiliz bence ama dediğim gibi geçmişte iyi isler yapmış Bruma'ya da bence çok çok çok daha sans verilip eğitilmeli ama kendi ülkesinde çünkü Türkiye'nin Türk futbolcularına Türk gençlerine ihtiyacı var yerli oyuncuları gömüp yabancılari ovmemek lazım Bruma'dan önce Emre Colak ve Sinan Gümüş var Sinan ve Emre'den önce de altyapılarda ki oyuncular var artık futbol olarak kalkınmaliyiz yabanci oyunculara vverilen paralar gençlere yatırılmali

• iyide avrupada hiçbir takım yerli yabancı demiyo parayı hak edene veriyo madem maçı izledin umut ne yaptı allah aşkına söylesene

Kızlar Ne Diyor 2

• sevmıyor onu bence

0|0
    0|0
    • yok değil bence yönetim onu sattı oynattırmıyor başka açıklaması yok

• Sonradan oyuna alır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 2 burma bilezikte anlaşamamışlar :D hahah

0|0
    0|0
  • Tecrübe ye oynamaya ihtiyacı var.. Bruma önumuzdeki sezon kiralanacak ondan oynatmıyo

0|0
    0|0
    • yok hacı ne kiralanması bize lazım o seneye yabancı kısıtlaması yok bizde ouynasın

Yükleniyor...