Aile içi tartışma. Ne yapmam gerekiyor?

annem ve kuzenim bir konu hakkında tartıştı ve kuzenim anneme benim artık teyzem yok dedi hatta kuzenimin ablası falanda artık annemle konuşmuyor ama haklı olan hangi taraf belli değil yani konuyu anlatamıyorum burada ama şimdi benim düşüncem her zaman için her konuda şu olmuştur tartışan her kimse onların arasında sonuçta bunların cezasını ben çekmemeliyim yani kuzenim benim en yakın arkadaşım gibi annemde bana sen niye böyle yapıyorsun bak ablası bile beni sildi sen niye hala tarafsız kalıyorsun nasıl birisin sen falan dedi şimdi ben ne yapayım onlarla artık konuşmayayım mı yoksa dediğim gibi tartışma ikisinin arasında kalsın ben hep uzakta mı kalayım konuya, kesin dönüşü olmayan bir küskünlük artık

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• taraf tut diyenin tarafında olmak yakışmaz hele anayı babayı hiçe saymak hiç yakışmaz şirine

haksız olsalar bile

0|0
    0|0
    • taraf tut d,yen annem zaten onları silmem yani mümkün değil hani %70 annem haklı %30 kuzenim biraz kıskançlıktan olan bir şey hani kıskançlık demeyelim de kuzenim biraz ortalığı karıştırmaya çalışmış sanki ne yapacağımı bilemiyorum

• Allah kolaylık versin şirine yaşlı değilse dövelim gitsin :)

Erkekler Ne Diyor 1

• kimseyle kötü olma sen kendi ilişkini kendin belirle...bugun bir tavır alırsın yarın barışma olur utanırsın

0|0
    0|0
    • çok haklısın gerçekten acaba barışma olur mu diye bu kadar karasızım zaten yani bir barışma olsa barışsak bile eskisi gibi olamayız, tavsiyelerin için teşekkür ederim

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• bilemedim. bikere benimde annemle teyzem kavga etmişti sebebini bilmiyordum ama ben teyzemle konuşmamıştım içgüdüsel olarak ama sonra yaptığımın hata olduğunu anladım

0|0
    0|0
    • şimdi kuzenimle kardeş gibiyiz ama sanırım hatalı olan taraf tutmamak için konuyu öürenmekte istemiyorum biliyorum öğrenirsen birine karşı bi nefret olacak içimde hani teyzem olsa neyse zaten sevmiyorum konuşmam da ama bugüne kadar en güzel zamanlarım kuzenimle geçti ve benim ablamda onlarla konuşmuyor artık ama o benim kadar yakın değildi kuzenime şimdi bir de ben kuzenimle konuşmaya devam etsem diğerleri kesin bana salak mısın ne konuşuyorsun diyecek çünkü kimse o kuzenimi sevmyr dedemlr falanda

• ablamın kuzenimi sevmeme nedeni onun kıskanç olduğunu düşünmesi ki var biraz kıskançlık bi de çok hırslılar hani ortalığı karıştırmak istiyorlar diye düşünüyor bir de mesela bir olay oluyor teyzem falan hep annemin üstüne atıyor annem de öyle susmaz hep hakkını savunur ablamda hep öyledr herkesi karşısına alır falan yani kuzenimde ablamı sevmiyor bunun farkındayım ablamn düşündükleride doğru ama kuzenim bu davranışları bana karşı sergilemiyor tayzemleri ben de sevmiyrm sadece kuzenm ayrı benim içn

• ama dediğin gibi eskisi kadar olmayız ama biraz uluşırız sanırım doğru mu yanlış mı bilmiyorum ama böyle yapmaya karar verdim teşekkür ederim fikitlerin için

Yükleniyor...