Hiç kör olacak kadar aşık oldunuz mu ?

Yani gerçekten ondan çok daha iyileri önünüze sunulmasına rağmen ben sadece onu seviyorum diyip gözünüzün görmediği oldu mu ? Ben aşka pek inannan biri değilim o yüzden soruyorum özellikle erkeklerde böyle bişeyin olcağını sanmıyorum.

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Belki de sanmadığın için aşka inanmıyorsun.

0|0
    0|0
  • Gerçekten böyle bir durum yaşadım ona kendimden çok değer verdim kendime etmedim ona ettim ama sonuca gelince bana bir şey demeden gitti artık düşünmüyorum böyle şeyleri

0|0
    0|0
  • evet maalesef kör olacak kadar aşık oldum gözüm ondan başka hiçbirşey görmezdi. fakat bir bakireden beklenmeyecek sürpriz bir kaltakklık misali gözlerimide açan yine o oldu. hemde faltaşı gibi açıldı gözlerim . bir daha kapanmamacasına.

0|0
    0|0
  • aşkın gözü kördür benimki değil

0|0
    0|0
  • yaşadım. hem de en delisini en çılgınını en karanlık olanını ve en felç edenini yaşadım.

0|0
    0|0
  • oldum malesef cok pismanim

0|0
    0|0
    • Adriana bile gelse bakmayacak kadar mı

• Eğer gerçekten öyleyse aşka inanırım valla.Çoğu erkek güzel olanın en iyisi olduğunu sanıyo güzel olan ortalığın malıdır herkes bakar bunu bılmıyolar

• sevindim aska inandigna ama malesef butun olanlardan sonra ben aska inanmiyorum artik

ve hak veriyorum sana guzelik hersey degil ne yazik ki herkes en iysini en guzelini ister ama en guzelini asinda gormezler

• Kucukken oluyo oyle seyler.

0|0
    0|0
  • Bu dediklerinizi yaşadım.

Ama iyiki evlenmemişim o kişiyle gerçekten aşkın gözü körmüş. Şimdi diyorum nesine aşık olmuşum diye çok şükür ucuz atlattım. Tam 4 sene peşinde dolaşmıştım.

0|0
    0|0
    • neden iyiki evlenmemişsin

• Son olarak şunu söyleyeyim. Ben Ukrayna'da okudum. Etrafımda bir çok güzel kızdan teklif almama rağmen üniversite hayatımda benim aklım hep Ankara'daydı. Bide "o kız sevilmez zaten biz bizi sevecek insan arıyoz millet bulmşta aşağılıyo ya" demişsin şunu belirtmek isterim, lafım meclisten dışarı ama BAZI kızlarımız, 2-3 teklif arka arkaya alınca ayakları malesef yere basmıyor.

Siz bu tiplerden olmayın.

• Allah korusun ama öyle olacak en son kişiyimdir o kadar eminim kendimden.

• olmadım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...